(Фото) Карлеуша со шлиц на задникот и секако без гаќички

Како што е познато Јелена Карлеуша одлета за Париз, каде реши да ги прошета своуите ќерки Атина и Нуика и таму да им го прослави роденденот, зашто обете се родени во ист ден, но во различна година.

Откако пејачката се соочи со убавината на градот на светлината, најпрвин реши низ прошетка со девојчињата преку ден да го запознае…

И Париз и сите негови културно – историски знаменитости, познати улици и авении, обележја, музеи… Од Ајфеловата кула и Енисејските полиња, до Лувр и Мона Лиза…

Затоа пак ноќта е како создадена за нешто поинаква забава за русокосата. Особено кога е градот на љубовта во прашање, неговите волшебни убавини и шармот на кој никоја не може да му одолее, па ни таа – белградската поп-фолк дива!

Еднаш во црна кадифена мини комбинација со сребрена чанта, високи потпетици и очила, Карлеуша ноќата во забава до мугри би ја преточила… да беше сама. Вака само, прошетка покрај Ајфеловата кула со новиот имиџ – „фриз“ од розови суканици и понекоја поза за на Инстаграм за своите пријатели, познаници и следбеници.

Веќе следниот ден рускосата со нов секси стајлинг реши да го освои Париз.

Во елегантен и модерен тенок летен фустан, отворен од рамениците до задникот, Карлеуша на Париз му посака „Бонжур“, со гол грб и без гаќички, спремна за на… жур! 

(Фото) Деми Роуз позираше во необично бикини

Британската манекенка Деми Роуз се фотографираше во црвен костим за капење, кој ги истакна нејзините раскошни облини.

Таа важи за една од најбараните модели, а на нејзиниот Инстаграм профилја следат 17 милиони луѓе. Деми Роуз ужива да биде гола, па честосвоите фанови ги чести со разголени фотографии.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

(Фото) Елеонора во провокативно издание во теретана

Македонската убавица Елеонора Миљковиќ, девојката која ја запознавме во реалното шоу Задруга, ужива во популарноста која ја стекна таму.

Елеонора инаку публиката ја освои со својата природна убавина, но по завршувањето на шоуто сепак се одлучи за неколку промени на изгледот.

Без оглед на тоа, Еелеоноа и понатаму мами воздишки со своето тело, а нејзините облини будат најдлабока фантазија кај машкиот пол.

Овој пат таа се појави во теретана во провокативен изглед, па не се воздржа објави и фотографија на Инстаграм.

(Фото) Ќерката на Стив Џобс е вистинска убавица

Ќерката на покојниот основач на Епл, Стив Џобс, Ив прерасна во вистинска убавица.

Таа има 23 години и е на самиот врв на најдобри јавачи на светот. Миленичката на покојниот Стив во моментот ужива на одмор во Италија на езерото Комо.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

Популарно