(Фото) Природни гради како надарената Сања ретко која има

Поранешната учесничка во најгледаното реално шоу „Задруга“, Сања Станковиќ уште еднаш успеа да измами воздишки од бројни следбеници на социјалните мрежи откако на Инстаграм сподели нови фотографии и видеоклипче на кое покажува дека е навистина надарена.

Старлетата овој пат се сликала во простран базен во текот на вечерта, па решила да сподели дел од атмосферата од ноќното пливање за ноќно уживање на нејзините обожаватели.

Раскошна, расна стројна и бујна, русокосата убавица ја зумираше раскошната предница, па покажа дека со вакви гради полесно кариерата се гради.

Атрактивната старлета заводливо танцува во водата, па минијатурното бикини едвај додржува бујни гради да не испаднат од него, додека така сек*апилна, пожелна и влажна всушност ја вжештува атмосферата, заводливо кокетирајќи со објективот на камерата.

За оние кои ја подзаборавиле, да ги потсетиме и на нејзиното „врвно музичко достигнување“ од пред две лета, во кое Сања Санковиќ цвета во полн сјај, додека се расфрла со бујните облини и телесниот раскош во секој следен кадар, праќајќи добри вибрации.

(Фото) „Севиџ екс Фенти“ разголени се и креирани од Ријана

Модната дизајнерка Ријана ги претстави своите нови разголени „Севиџ екс Фенти“ пижами, сите во нејзин, провокативен стил – токму во пресрет на празниците.

Се работи за линија пижами – еден машки дизајн и два женски пара – еден со куси ногавици и со градник во иста шара и – долги т.н. „Ass-ential“ пижами со разголен задник. Цената на кој било комплет, е 49,95 долари.

„Отворените пижами“ доаѓаат во сите големини.

(Фото) Наташа Беквалац се појави без гаќички на себе, а тоа што и ѕиркаше од таму долу буквално ја „здрви“ публиката

Пејачката Наташа Беквалац минатата ноќ се појави во најпровокативна комбинација досега, пишуваат српските медиуми.

Таа имено се појави во провокативна комбинација со леопартски принт на себе, а она што ги „здрви“ фановите е тоа што и ѕиркаше таму долу.

Станува збор за тетоважа која ја има пејачката во пределот на препоните, а евидентно било дека таа не носи ниту гаќички на себе, погледнете.

(Фото) Ваква досега Цеца не сме ја виделе

Многумина никогаш не го виделе ова! Фотографијата која се појави на страницата која објавува стари фотографии од естрадни личности воодушеви многумина.

Имено, на неа е Цеца Ражнатовиќ, а сите позитивно ја коментираа „Цеца бајкерката“ бидејќи пејачката позира на мотор.

Фотографијата е направена во деведесеттите, а погледите на сите се вперени во стајлингот кој Цеца го има, особено чорапите. Вистинска модна дива!

Популарно