(Фото) Ивана од „Хјурикејн“ ја покажа тангата во емисија во живо

Пејачката Ивана Николиќ од популарното трио „Hurricane“ ги изненади сите со својата голема промена.

Имено таа во емисијата кај Огнен Амиџиќ се појави со нова фризура бојадисана во црвена боја, па веднаш сите започнаа да ја споредуваат со покојната пејачка Ксенија Пајчин која беше позната по таа боја на коса.

Сепак, новата промена падна во втор план кога гледачите видоа како таа прави безобразна поза покажувајќи го задникот и тангата на себе.

По ова, лавина коментари започнаа да се нижат на социјалните мрежи, а очигледно таа до завршување на емисијата не ни беше свесна за тоа.

(Фото) Северина позираше по тагна и го покажа совршениот задник

Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија која многу нејзини обожаватели остави без здив.

На фотографијата Северина позира речиси целосно гола, па очигледно е зошто оваа објава привлече големо внимание.

На себе носи само чевли со висока потпетица и сребрена јакна која ѝ покрива само мал дел од грбот.

(Фото) Актерката го прослави роденденот на бикини

Кејт Босворт докажа дека изгледа подеднакво добро како и во тинејџерските години кога во понеделникот, на својот 39. роденден, сподели видео од славеничкиот ден.

Русокосата актерка ги покажа стомачните мускули и извајани раце во бикини додека јава боса на коњ.

Ѕвездата, која носеше сличен костим за капење пред 20 години во филмот Blue Crush, сега ужива на плажа со бел песок и кристално чиста вода.

„Ова е 39 :“, ја наслови Кејт својата роденденска објава, додавајќи емотикони со сурфери, сини срца и ѕвезди.

Во роденденската објава, Кејт го канализира нејзиниот лик Ен Мари од Blue Crush.

(Фото) Ријана позираше во црвена танга и мрежести хулахопки

Сексапилната пејачка ја промовираше новата колекција на долна облека и шминка посветена за Денот на вљубените.

Во описот на нејзината објава стои: „Напиши ми љубовно писмо, срце“.

Реакциите кај обожавателите се позитивни и полни со комплименти. Според Forbes, Ријана има статус на милијардерка, нето вредноста на нејзиниот имот изнесува 1,7 милијарди долари благодарение на нејзината музика, глума и брендови на козметика и долна облека.

Популарно