(Фото) Ваква досега Цеца не сме ја виделе

Многумина никогаш не го виделе ова! Фотографијата која се појави на страницата која објавува стари фотографии од естрадни личности воодушеви многумина.

Имено, на неа е Цеца Ражнатовиќ, а сите позитивно ја коментираа „Цеца бајкерката“ бидејќи пејачката позира на мотор.

Фотографијата е направена во деведесеттите, а погледите на сите се вперени во стајлингот кој Цеца го има, особено чорапите. Вистинска модна дива!

Србинка продава ДОМАШНО ВИДЕО на сајт за возрасни

Тенисерката со српско потекло Анџелина Граовац неодамна се најде во центарот на вниманието откако почна да го објавува својот приватен живот на сајт за возрасни, а сега пристигнаа нови информации.

Меѓу другото, австралискaтa тенисерка, со српско потекло заработува и со продажба на провокативна содржина на сајтот за возрасни - „Onlyfans“.

На Инстаграм ја следат нешто повеќе од 50.000 луѓе, а на споменатата платформа има и неколку стотици следбеници од кои најверојатно заработува.

Она што е интересно е дека Анџелина се „чекирала“ од Белград, каде пристигнала во првите денови од март. Тенисерката се уште престојува во Србија, а сега во строгиот центар на главниот град вршеше анкета за споменатиот сајт за возрасни.

На „Onlyfans“ луѓето ги продаваат своите интимни содржини со акцент на предизвикување, а функционира на претплата на оние кои сакаат да дојдат до неа, а сè попопуларен е меѓу атрактивните спортистки кои на тој начин полесно добиваат пари.

Во меѓувреме, таа го прошири својот бизнис на промоција на минијатурни костими за капење. Оваа 20-годишна девојка ја информираше својата публика на социјалните мрежи со фотографии за започнатата соработка и напиша дека фотографиите ги направил нејзиното момче.

Што се однесува до тенисот, девојката со српско потекло и понатаму е во „голема неповолна положба“. Има дури 46 порази и само девет професионални победи.

Според австралиските медиуми, таа нема победа повеќе од година и пол, откако последен пат триумфираше на почетокот на 2020 година.

ФОТО: Со жешките облини заработува и по 28.000 долари на секоја објава на Инстаграм

Вио денешно време, на социјалните мрежи, а посебно на „Инстаграм“ има милиони профили со згодни девојки кои со задоволство ги покажуваат своите атрибути.

Меѓутоа, една од нив многу добро заработува од такви објави.

Американката со азиско потекло Џоџо Ван Саути е прогласена е за најзгодна девојка на Инстаграм.

Таа дури и нема фотографија на која е облечена, а на овој начин заработува од 16 000 до 28 000 долари по објава.

На спомнатата социјална мрежа има преку 10 милиони следбеници.

ФОТО: Луна Џогани се соблече во бикини

Луна овој пат се сончаше на лежалка и го овековечи секој дел од нејзината витка фигура, а коментарите и комплиментите за неа пристигнуваа со молскавична брзина.

Риалити учесничката Луна Џогани веднаш по породувањето ја врати својата совршена линија и со тоа се пофали кај своите следбеници на Инстаграм.

Имено, Луна реши да ја доведе линијата до совршенство, се посвети, држеше посебна диета и тренинзи, а првите резултати ги покажа кога летово се соблече во бикини.

„Совршена“, „Бомба“, „Честитки“, „Совршена линија“, „Убава“, Изгледаш сè поубаво“, се само дел од коментарите.

Да потсетиме, Луна се прослави со учеството и победата во реалното шоу „Задруга“, по што се омажи за Марко Миљковиќ и се оствари во улогата на мајка.

Популарно