(Фото) Македонска раперка ќе заработува на „Онли фенс“

Уште една македонска пејачка се реши да заработува преку продавање експлицитни фотографии на популарната страница „Only Fans“.

По раперката Дијана ОГ, за која може да се каже дека е првата наша пејачка која реши да заработува на овој начин, експлицитни фотографии продава и нејзината колешка и соперничка, раперката Луна, објави порталот Убавина и здравје.

Луна вчера преку својот профил на Инстаграм објави дека отворила профил на „Only Fans“, а стартот на овој нов „бизнис“ го промовираше со две жешки фотографии.

За да гледате експлицитни фотографии од Луна за еден месец ќе ве чини скоро 20 долари, додека за три месеци ќе треба да платите 47 долари.

Инаку Луна веќе подолго време е во врска со раперот Тракер, кој пак пред неа беше во врска со Дијана Ог и токму поради тоа има нетрпеливост помеѓу овие две раперки, пишува порталот Убавина и здравје.

(Фото) Наоми Кембел ги остави сите без здив со својот изглед во Кан

Меѓу многуте ѕвезди што годинава дојдоа на Канскиот филмски фестивал е и славната манекенка Наоми Кембел.

Со неа и со непознатиот маж е и нејзината едногодишна ќерка, која вешто ја крие од очите на јавноста. Тие беа фотографирани додека шетаат во лежерно издание.

Инаку, таа се појави и на црвениот тепих во раскошна креација на модната куќа „Валентино“ привлекувајќи ги погледите на присутните.

(Фото) Позата „работи од дома“ го стаписа светот

Прво што треба да направите е да проверите дали видео повикот со работодавачот и вашите колеги и понатаму трае…

Доколку отсекогаш сте сакале да ги ставите хартиите и документите под маса пред да започнете со акција, а ве загрижувало тоа да не добиете отказ, сега имате шанса да си ја остварите вашата фантазија.

Пробајте ја се*с позата ‘работи од дома’ и бидете си сам свој шеф.

Меѓутоа, прво мора да проверите дали видео повикот и понатаму трае или пак едноставно целосно да го исклучите вашиот лаптоп.

За да ја усовршите оваа поза, приближете се до вашата работна маса дома, а вашиот партнер поставете го на стол, свртете го така што грбот да му се потпира на столот, и на него да се потпира со неговите надлактици.

Жената потоа треба да седне на неговиот полов орган, свртена со грбот кон нејзиниот партнер. Таа треба исто така со рацете да се држи на наслонот од столот, а нејзините нозе треба да бидат поставени на неговите.

(Фото) Згодната Албанка ги распушти голите природни гради

Нови провокативни фотографии на популарната пејачка Рита Ора. 

Пејачката Рита Ора често со следбениците на социјалната мрежа Инстаграм споделува моменти од приватниот живот, а сега објави фотографии на кои успеала малко што да сокрие.

Имено, пејачката објави серија фотографии на кои позира во црн проѕирен топ со жолти детали, а низ средината се протегаат конци од врвки.

Рита проѕирниот топ го носи без градник и на тој начин ги покажа своите природни гради.

„Најдете ја вашата светлина по долг ден, тоа е она што го велам“, напиша таа во описот под објавата.

Популарно