(Фото) Ана има неверојатно извајана задница

Атрактивната водителка на „црвената телевизија“ (Red TV) Ана Радуловиќ повторно ги „збудале“ своите следбеници откако ги почести со секси видео од нејзиното извајано тело.

Во последната емисија Ана се појави толку провокативно облечена, што ни камерманите не останаа рамнодушни на нејзината надарена телесна убавина.

Во небесно сина блуза на раскопчување со патент и тесни, бели панталони, во кои камерата ја сними ептен одблизу и однапред и одзади.

Во еден момент, камерманот изгледаше како да и е „залепен“ до задникот на водителката, а потоа Ана се сврте и откри дека и блузата и е откопчана, па го закопча патентот „уништувајќи го моментот“.

Ама затоа она што малку пред тоа го сподели пред камерата, беше момент на радоста. Нејзината голема, обла, извајана задница, која покажа дека е вистинска, секси и „нестварно“ привлечна!

(Фото) Луна Џогани ги прекрсти нозете, па ги „наслика“ гледачите

Луна Џогани неодамна беше во центарот на вниманието на јавноста поради гласините дека нејзиниот брак со Марко Миљковиќ е на стаклени нозе, а сега за прв пат реши јавно да излезе и да проговори за гласините, но нејзиниот предизвикувачки стајлинг го привлече вниманието.

Имено, Луна за оваа пригода се одлучи за предизвикувачка комбинација во која ја истакна својата „извајана“ фигура. Меѓутоа, Луна имаше големи проблеми со здолништето, кое и беше многу немирно, а таа едвај го контролираше.

Во еден момент додека зборувала и се кренало здолништето, така што ѝ се видоа гаќичките.

(Видео) Навивачка на Арсенал се појави гола на „Емирати“

Арсенал во последното коло од Премиерлигата славеше убедливо против Вулверхемптон, а убедливиот триумф го прослави атрактивната навивачка Арабела Миа.

Миа се појави на „Емирати“ без облека, односно нејзиното тело беше покриено со боја и личеше на дресот на Арсенал, па ретко кој забележа дека всушност таа е гола.

(Фото) Инфлуенсерката Миа Костова уживаше на Малдиви

Една од најпознатите инфлуенсерки во Македонија, Миа Костова деновиве уживаше на Малдивите. На нејзините социјални мрежи „Фејсбук“ и „Инстаграм“, на своите следбеници, низ фотографии и видеа се обиде да им ја долови убавината на синиот океан и белиот песок. 

Фотографиите се како разгледници, нема човек којшто не би се воодушевил на овие глетки. 

Понекогаш, фотографиите се „посилни“ од пишаниот збор, па затоа во продолжение, погледнете дел од атмосферата која Миа ја имаше во изминатите денови на Малдиви. 

Популарно