(Фото) Водителката Ивана се соблече и ги шекна сите

Водителката на утринската програма на РТС, Ивана Миленковиќ изгледа толку добро во костим за капење, што гледаноста да се мери само според изгледот, – пиплметарот ќе „експлодира“.

Ивана моментално е на одмор во Херцег Нови каде ужива во топлите денови на Јадранот, каде покажа и зошто важи за една од најубавите и најзгодни ТВ водителки.

Убавата Ивана позираше на брод во костим за капење кој ја следи линијата на нејзиното тело и ја истакнува нејзината совршена фигура, рамниот стомак, тенкиот струк , но и бујните цврсти гради во длабоко отвореното деколте.

Таа многумина остави без зборови со својот изглед, кој не можете да го забележите на телевизија, каде водителката секогаш е пристојно облечена и редовно се појавува во многу скромни изданија. Токму затоа, оваа нејзина појава како голем морски бран, буквално го „сруши“ Инстаграм.

Ивана доби бројни комплименти за својот изглед, а според фотографиите што ги сподели, јасно е дека може слободно да се носи „барабар“ со светските топ модели.

(Видео) Познатата водителка ги испровоцира мажите во секси црна комбинација

Познатата македонска водителка Марјана Станојковска реши да ги испровоцира сите мажи со последната Инстаграм објава.

Имено, таа во објавеното видео позира во црна секси комбинација, а неколку секунди провокативно ги снимаше нозете.

Станојковска ја освои македонската јавност со сјаните усни, бујното реколте и привлечните нозе.

Целото видео погледнете го ТУКА

(Фото) Сандра Африка повторно ги зголемила градите

Популарната пејачка Сандра Африка, како што дознава ПИНК, била оперирана пред две недели во приватна клиника во Белград.

Иако нејзините тезги низ регионот, но и во дијаспората, беа закажани неколку месеци однапред, Сандра беше принудена да откаже само неколку средби со јавноста, за да ги замени “истрошените силикони“, кои ги планираше подолго време, но не можеше поради зафатениот распоред.

-Сандра долго време ја планира оваа операција. Не сакаше во текот на летото поради турнејата, имаше настапи секоја вечер, а во текот на летото не е соодветно да се прави тоа. Штом малку се олади, таа некако успеа да откаже неколку настапи и да закаже операција. Имаше некои проблеми, сакаше подобар естетски ефект, а време беше за тоа,  вели за ПИНК извор близок до пејачката и додава:

-Се е супер фала Богу помина, отиде кај проверени луѓе. Малку ги зголеми градите, нема да има некоја огромна разлика, но ќе изгледаат побујно, помазно. И наредиле строг одмор, поради што не можела да работи, но по неколку дена, кога се се нормализира, снимила спот за нова песна, која наскоро ќе ја објави. Сега се е во ред, таа одлично реагираше на операцијата и функционира сосема нормално, заклучува изворот.

Да потсетиме, ова е трета операција на градите на Сандра – многу одамна, пред да стапне на сцената, ги зголеми градите, кои веќе еднаш ги промени во 2015 година. Седум години подоцна следеше уште една операција.

(Фото) Македонската водителка позира во автомобил во провокативен фустан

Најпознатата македонска водителка, Марјана Станојковска на својот „Инстаграм“ профил објави фотографии на кои позира во автомобил, во провокативен фустан.

На фотографиите се акцентирани нејзините гради и долгите нозе. Изгледот го надополни со впечатливи обетки.

Популарно