Луна Џогани едвај ги контролираше своите гради

Луна Џогани и нејзиниот избраник Марко Миљковиќ се многу активни на социјалните мрежи каде објавуваат различни видеа од нивното секојдневие.

Тие двајца снимаат заеднички клипови за Јутјуб и на тој начин заработуваат огромни суми на пари, а Ѓогани често се снима себеси во предизвикувачки изданија.

Таа сега објави провокативно видео на Тикток во кое танцува во бикини топ и краток шорц, истакнувајќи ги силиконските гради.

@lunadjomi #sikter52 ♬ Originalton - Jona

(Фото) Станија често позира топлес, а сега така се соблече и нејзината мајка

Мајката на Станија Добројевиќ неодамна влезе во седмата деценија, а нејзиниот изглед не го покажува тоа.

Старлетата со својата мајка Славица отпатува во Америка, а сега покажа како го поминуваат времето.

Станија ја снимила својата мајка како топлес се сонча покрај базен, па иако Славица ја предупредила ќерка си да не ја снима, таа не послушала, па видеото го објавила на Инстаграм.

Многумина токму пред ваквите фотографии коментираат дека убавината и виткото тело Станија ги наследила од мајка си.

(Фото) Убавата Македонка е бомба во бикини, ќе се ѕверите без престан и ќе зумирате што поблиску

Манекенката Данијела Димитровска важи за една од најубавите жени во Србија.

Таа популарноста ја стекна додека беше во брак со водителот Огнен Амиџиќ, а заедно имаат и син, а по многу години брак неодамна одлучија да стават крај на сите шпекулации и да откријат дека се разведуваат.

По разводот таа цело време е во центарот на вниманието, особено кога ќе објави фотографија во бикини.

На нејзиниот изглед никој не останал рамнодушен, па коментарите се секогаш повеќе од позитивни.

Истото се случи и овој пат кога убавата манекенка со македонско потекло сподели фотографија во бикини на плажа.

Еве што се гледаше во преден план:

(Фото) Ријана облечена како калуѓерка позираше со разголени гради

Познатата пејачка Ријана позираше за насловната страница на новото издание на магазинот „Interview“ .

Имено, таа беше фотографирана како калуѓерка, а нејзините откриени гради беа во преден план.

Фановите кои ја следат видно се разлутија на фотографиите.

 „Јас сум муслиман, но мислам дека ова е многу понижувачко“, „Што ти е во главата? Господ да ти прости“, се само дел од коментарите кои фановите ги упатија кон пејачката.

Популарно