Србинка продава ДОМАШНО ВИДЕО на сајт за возрасни

Тенисерката со српско потекло Анџелина Граовац неодамна се најде во центарот на вниманието откако почна да го објавува својот приватен живот на сајт за возрасни, а сега пристигнаа нови информации.

Меѓу другото, австралискaтa тенисерка, со српско потекло заработува и со продажба на провокативна содржина на сајтот за возрасни - „Onlyfans“.

На Инстаграм ја следат нешто повеќе од 50.000 луѓе, а на споменатата платформа има и неколку стотици следбеници од кои најверојатно заработува.

Она што е интересно е дека Анџелина се „чекирала“ од Белград, каде пристигнала во првите денови од март. Тенисерката се уште престојува во Србија, а сега во строгиот центар на главниот град вршеше анкета за споменатиот сајт за возрасни.

На „Onlyfans“ луѓето ги продаваат своите интимни содржини со акцент на предизвикување, а функционира на претплата на оние кои сакаат да дојдат до неа, а сè попопуларен е меѓу атрактивните спортистки кои на тој начин полесно добиваат пари.

Во меѓувреме, таа го прошири својот бизнис на промоција на минијатурни костими за капење. Оваа 20-годишна девојка ја информираше својата публика на социјалните мрежи со фотографии за започнатата соработка и напиша дека фотографиите ги направил нејзиното момче.

Што се однесува до тенисот, девојката со српско потекло и понатаму е во „голема неповолна положба“. Има дури 46 порази и само девет професионални победи.

Според австралиските медиуми, таа нема победа повеќе од година и пол, откако последен пат триумфираше на почетокот на 2020 година.

(Видео) Познатата водителка ги испровоцира мажите во секси црна комбинација

Познатата македонска водителка Марјана Станојковска реши да ги испровоцира сите мажи со последната Инстаграм објава.

Имено, таа во објавеното видео позира во црна секси комбинација, а неколку секунди провокативно ги снимаше нозете.

Станојковска ја освои македонската јавност со сјаните усни, бујното реколте и привлечните нозе.

Целото видео погледнете го ТУКА

(Фото) Сандра Африка повторно ги зголемила градите

Популарната пејачка Сандра Африка, како што дознава ПИНК, била оперирана пред две недели во приватна клиника во Белград.

Иако нејзините тезги низ регионот, но и во дијаспората, беа закажани неколку месеци однапред, Сандра беше принудена да откаже само неколку средби со јавноста, за да ги замени “истрошените силикони“, кои ги планираше подолго време, но не можеше поради зафатениот распоред.

-Сандра долго време ја планира оваа операција. Не сакаше во текот на летото поради турнејата, имаше настапи секоја вечер, а во текот на летото не е соодветно да се прави тоа. Штом малку се олади, таа некако успеа да откаже неколку настапи и да закаже операција. Имаше некои проблеми, сакаше подобар естетски ефект, а време беше за тоа,  вели за ПИНК извор близок до пејачката и додава:

-Се е супер фала Богу помина, отиде кај проверени луѓе. Малку ги зголеми градите, нема да има некоја огромна разлика, но ќе изгледаат побујно, помазно. И наредиле строг одмор, поради што не можела да работи, но по неколку дена, кога се се нормализира, снимила спот за нова песна, која наскоро ќе ја објави. Сега се е во ред, таа одлично реагираше на операцијата и функционира сосема нормално, заклучува изворот.

Да потсетиме, ова е трета операција на градите на Сандра – многу одамна, пред да стапне на сцената, ги зголеми градите, кои веќе еднаш ги промени во 2015 година. Седум години подоцна следеше уште една операција.

(Фото) Македонската водителка позира во автомобил во провокативен фустан

Најпознатата македонска водителка, Марјана Станојковска на својот „Инстаграм“ профил објави фотографии на кои позира во автомобил, во провокативен фустан.

На фотографиите се акцентирани нејзините гради и долгите нозе. Изгледот го надополни со впечатливи обетки.

Популарно