(Фото) 42 годишната Беквалац се појави во провиден фустан и минијатурна танга во клубот „Минт“ во Загреб

Фолк-пејачката Наташа Беквалац (42) тресеше со колковите во средата вечерта во загрепскиот клуб „Минт“. Српската пејачка до зори ги пееше најголемите хитови како „Никотин“, „Поново“, „Није за мене“…

Беквалац настапи во проѕирен фустан со кристали, под кој носеше црн градник и танга. Пејачката со задоволство го сврте грбот кон публиката и со својата фигура воодушеви многумина во клубот.

Во еден момент обожавателите ја почестија жедната пејачка со виски. Додека Наташа пеела, клекнала за да ја земе чашата.

На сцената и се придружи Санди Ценов (54). Заедно го отпеаа хитот на Дино Мерлин и Весна Змијанац, „Кад замиришу јорговани“.

(Фото) Милица Павловиќ го покажа меѓуножјето на концертот во Нови Сад

Една од најатрактивните регионални пејачки Милица Павловиќ веќе во првиот блок од концертот во Нови Сад промени дури три стајлинзи, а еден посебно го привлече вниманието на публиката.

По комбинезонот со кристали, Милица на сцената се појави во ултра краток црвен фустан кој ги воодушеви сите.

Сепак, „врвот“ дојде кога таа повторно се пресоблече во долг син фустан со длабоко деколте, а токму тогаш покажа премногу кога гаќичките ѝ излегоа од под фустанот.

Милица со своето шоу ја запали публиката, а специјални гости ѝ беа Николија Јовановиќ и Бобан Рајовиќ.

(Фото) Ќерката на македонската пејачка се соблече на плажа и ги остави сите подзинати

Пејачката Наташа Малинкова е мајка на две ќерки, од кои поголемата Султана (20) веќе порасна во голема девојка и ја наследи убавината на мама.

Дека Султана е згодна девојка и многу наликува на својата мајка, докажуваат и многубројните фотографии на социјалните мрежи.

Султана веќе не е мало девојче… Малечката израсна во вистинска убавица, девојка која е на чекор да ја засени мама, барем во убавината, иако и мама не се дава, бидејќи на последните фотографи двете изгледаат како постара и помала сестра…

(Фото) Станија често позира топлес, а сега така се соблече и нејзината мајка

Мајката на Станија Добројевиќ неодамна влезе во седмата деценија, а нејзиниот изглед не го покажува тоа.

Старлетата со својата мајка Славица отпатува во Америка, а сега покажа како го поминуваат времето.

Станија ја снимила својата мајка како топлес се сонча покрај базен, па иако Славица ја предупредила ќерка си да не ја снима, таа не послушала, па видеото го објавила на Инстаграм.

Многумина токму пред ваквите фотографии коментираат дека убавината и виткото тело Станија ги наследила од мајка си.

Популарно