(Фото) Ријана ги покажа раскошните облини во секси долна облека

Популарната пејачка Ријана која во последно време нè изненадува со честите промени на имиџот, отпочна бурни реакции со новата објава на Инстаграм.

Пејачката ја промовираше својата нова колекција на долна облека „Savage Signature Script“, а кој може подобро да ја изрекламира отколку токму таа со своите раскошни облини?

Ријана позирала на кревет во провокативна чипкана долна облека, гаќички со интересен детаљ и градник кој совршено ѝ прилегал.

Освен долната облека, убавицата од Барбадос ја промовирала и својата нова колекција на постелнина, така што лежела на неа на хотелскиот кревет.

„Нејзината листа на изговори за тоа што нема албум“, напишал еден од следбениците на Ријана, кои се разочарани од нејзиното отсуство од музичката сцена.

(Фото) Ријана облечена како калуѓерка позираше со разголени гради

Познатата пејачка Ријана позираше за насловната страница на новото издание на магазинот „Interview“ .

Имено, таа беше фотографирана како калуѓерка, а нејзините откриени гради беа во преден план.

Фановите кои ја следат видно се разлутија на фотографиите.

 „Јас сум муслиман, но мислам дека ова е многу понижувачко“, „Што ти е во главата? Господ да ти прости“, се само дел од коментарите кои фановите ги упатија кон пејачката.

(Фото) Лорин ги прекри градите само со едната рака, а измеѓу нив огромна тетоважа која ќе ја зумирате до максимум

Вечерва започнува првата полуфинална вечер на Евровизија која годинава се случува во Шведска, Малме.

Победата лани на Швеѓаните им ја донесе пејачката Лорин која победи на Евровизија по втор пат и стана првата жена на која и успеало тоа, а само пред неа двапати победи пејачот Џони Логан кој испиша историја во машка конкуренција.

Лорин овие недели под полна пареа се подготвува за она што ќе се случува во следните три дена во нејзината земја, па по тој повод често објавува и видеа и фотографии на својот Инстаграм профил.

Овој пат објави топлес фотографија од подготвувањето на еден од перформансите кои ќе имаме можност да ги видиме во некои од следните три вечери.

Таа градите ги прекри само со едната рака, а измеѓу нив откри дека има голема тетоважа, погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LOREEN (@loreenofficial)

Популарно