ФОТО: Се соблече во минијатурно бикини и покажа со што располага и во петтата деценија

Манекенката и водителка Тајра Бенкс од моментот кога се појави на јавната сцена, па се до денес на 45 години важи за секс симбол.

Тоа го докажа и едиторијал кој го сними за спортски магазинот. Имено таа позираше во минијатурно бикини и покажа дека и во петтата деценија изгледа преубаво.

Коментари

Популарно