ФОТО: „Македонската Карлеуша“ се соблече во костим за капење

Пејачката на фолк музика Марина Тошиќ која кај нашата публика беше позната и како македонската Карлеуша објави неколку провокативни фотографии на социјалните мрежи со кои ги воодушеви претставниците на посилниот пол меѓу нејзините обожаватели.

Марина по потекло е од Србија, но со години пееше и настапуваше во Македонија, а во последните неколку години живее на релација Софија Белград и се обидува да изгради кариера надвор од Македонија.

На социјалните мрежи не ретко објавува провокативни фотографии, а овој пат штипската барбика се соблече во бикини и покажа совршен линија.

Мажите едноставно не можат да го тргнат погледот од неа, па пишуваат комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Коментари

Популарно