ВИДЕО: Изум на битолчанец - оладете го домот без клима

Дејан Киревски од Битола веќе сите го знаеме. Ботолчанецот познат по своите видеа на ЈуТјуб со иновативни решенија за секојдневието.

Овој пат Дејан реши да ни помогне да се разладиме од пеколните температури. 

Испратено од Дејан

Коментари

Популарно