ФОТО: Македонската убавица направи драстична промена

Македонската мисица и убавица Емилија Розман сподели фотографија на Фејсбук на која наликува на Зорица Брунцлик. 

Со последната трансформација  македонската убавица неодоливо потсетува на она што и е вообичаен имиџ и стајлинг на фолк пејачката, бидејќи косата и е розева.

Коментари

Популарно