Фото: Дали ќе се снима повторно популарната серија?

Пред четвртина век започна да се емитува една од најпопуларните серии во историјата. Иако никој првично не веруваше дека шест пријатели и нивните приказни ќе станат планетарно популарни, „Пријатели“ е една од најгледаните серии во светот.

Интересно е и да се прочитаат непознати детали од снимањата, како и од животот на популарните актери, 15 години откако престана  да се емитува серијата. Толку бевме обземени со емоции кога „фативме“ на Инстаграм фотографии направени од Кортни Кокс (Моника Гелер) од нејзиниот дом во Малибу. Имено, Моника ги покани своите стари пријатели на вечера - Џои и Рејчел, или Мет Лебланнк и Џенифер Анистон. 

Кортни  напишала на фотографијата велејќи: „Ретка вечер е и навистина ми се допаѓа“. Секако оваа објава привлече големо воодушевување кај фановите и многумина повикуваа на повторно снимање на ’Пријатели’. Некој напиша вака: "Направите го тоа! Ние сакаме филм за" Пријатели ".

Друг обожавател додаде: "Моето срце сега е полно! Ве сакам момци!" Инаку, Кортни вложува многу напори за одржување на односите со своите колеги и често објавува фотографии од нивните социјални собири на социјалните мрежи. Во јуни, Лиса Кудро (Фиби) и Џенифер дојдоа на нејзината роденденска забава.

"Колку сум среќна што можам да го прославам роденденот со двајцата?" таа објави на Инстаграм.

Бројни обожаватели повикуваат на повторно снимање на серијалот, или можеби филм со истата актерска екипа.

„Јас би го сторил тоа, девојките би го правеле тоа, а момчињата би биле за тоа - сигурна сум. Слушајте, сè е можно“, рече Џенифер. Иако Мет Лебланк еднаш рече дека нема шанси „Пријатели“ да  се снима повторно, дружењето со Џенифер и Кортни би можело да го омекне малку.  Фановите може да чекаат... и  да се надеваат ...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A rare night and I love it.

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on

 

„Пријатели“ заедно и по 15 години од серијата

Пред четвртина век започна да се емитува една од најпопуларните серии во историјата. Иако никој првично не веруваше дека шест пријатели и нивните приказни ќе станат планетарно популарни, „Пријатели“ е една од најгледаните серии во светот.

Фото: IMDb

Интересно е и да се прочитаат непознати детали од сетот, како и од животот на популарните актери, 15 години откако престана серијата. Толку бевме презаситени со емоции кога однесевме на Инстаграм фотографии направени од Кортни Кокс (Моника Гелер) од нејзиниот дом во Малибу. Имено, Моника ги покани своите стари пријатели на вечера - eyои и Рејчел, или Мет Лебланнк и ennенифер Анистон. 

Кортни ја потпиша фотографијата велејќи: „Ретка вечер е и навистина ми се допаѓа“. Секако оваа објава привлече голем ентузијазам кај фановите и многумина повикуваа на повторно снимање на ’Пријатели’. Некој напиша вака: "Направи го тоа! Ние сакаме филм за" Пријатели ".

 

Друг обожавател додаде: "Моето срце сега е полно! Те сакам момци!" Инаку, Кортни вложува многу напори за одржување на односите со своите колеги и често објавува фотографии од нивните социјални собири на социјалните мрежи. Во јуни, Лиза Кудро (Фиби) и ennенифер дојдоа на нејзината роденденска забава.

"Колку сум среќна што можам да го прославам роденденот со двајцата?" таа објави на Инстаграм.

Коментари

Популарно