Фото: Дали ќе се снима повторно популарната серија?

Пред четвртина век започна да се емитува една од најпопуларните серии во историјата. Иако никој првично не веруваше дека шест пријатели и нивните приказни ќе станат планетарно популарни, „Пријатели“ е една од најгледаните серии во светот.

Интересно е и да се прочитаат непознати детали од снимањата, како и од животот на популарните актери, 15 години откако престана  да се емитува серијата. Толку бевме обземени со емоции кога „фативме“ на Инстаграм фотографии направени од Кортни Кокс (Моника Гелер) од нејзиниот дом во Малибу. Имено, Моника ги покани своите стари пријатели на вечера - Џои и Рејчел, или Мет Лебланнк и Џенифер Анистон. 

Кортни  напишала на фотографијата велејќи: „Ретка вечер е и навистина ми се допаѓа“. Секако оваа објава привлече големо воодушевување кај фановите и многумина повикуваа на повторно снимање на ’Пријатели’. Некој напиша вака: "Направите го тоа! Ние сакаме филм за" Пријатели ".

Друг обожавател додаде: "Моето срце сега е полно! Ве сакам момци!" Инаку, Кортни вложува многу напори за одржување на односите со своите колеги и често објавува фотографии од нивните социјални собири на социјалните мрежи. Во јуни, Лиса Кудро (Фиби) и Џенифер дојдоа на нејзината роденденска забава.

"Колку сум среќна што можам да го прославам роденденот со двајцата?" таа објави на Инстаграм.

Бројни обожаватели повикуваат на повторно снимање на серијалот, или можеби филм со истата актерска екипа.

„Јас би го сторил тоа, девојките би го правеле тоа, а момчињата би биле за тоа - сигурна сум. Слушајте, сè е можно“, рече Џенифер. Иако Мет Лебланк еднаш рече дека нема шанси „Пријатели“ да  се снима повторно, дружењето со Џенифер и Кортни би можело да го омекне малку.  Фановите може да чекаат... и  да се надеваат ...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A rare night and I love it.

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on

 

„Пријатели“ заедно и по 15 години од серијата

Пред четвртина век започна да се емитува една од најпопуларните серии во историјата. Иако никој првично не веруваше дека шест пријатели и нивните приказни ќе станат планетарно популарни, „Пријатели“ е една од најгледаните серии во светот.

Фото: IMDb

Интересно е и да се прочитаат непознати детали од сетот, како и од животот на популарните актери, 15 години откако престана серијата. Толку бевме презаситени со емоции кога однесевме на Инстаграм фотографии направени од Кортни Кокс (Моника Гелер) од нејзиниот дом во Малибу. Имено, Моника ги покани своите стари пријатели на вечера - eyои и Рејчел, или Мет Лебланнк и ennенифер Анистон. 

Кортни ја потпиша фотографијата велејќи: „Ретка вечер е и навистина ми се допаѓа“. Секако оваа објава привлече голем ентузијазам кај фановите и многумина повикуваа на повторно снимање на ’Пријатели’. Некој напиша вака: "Направи го тоа! Ние сакаме филм за" Пријатели ".

 

Друг обожавател додаде: "Моето срце сега е полно! Те сакам момци!" Инаку, Кортни вложува многу напори за одржување на односите со своите колеги и често објавува фотографии од нивните социјални собири на социјалните мрежи. Во јуни, Лиза Кудро (Фиби) и ennенифер дојдоа на нејзината роденденска забава.

"Колку сум среќна што можам да го прославам роденденот со двајцата?" таа објави на Инстаграм.

Памела Андерсон: „Можам да ја имам која сака, но јас ја сакам само неа“

Памела Андерсон се венчала по петти пат со Џон Петерсон, кој е познат холивудски продуцент. Го продуцирал филмот „Ѕвездата е родена“.

„Веќе со децении, јас можам да оберам која сакам жена. Светот е преполн со убави девојки. Но веќе 35 години, јас ја сакам само неа“, рекол тој.

Инаку, Памела и Џон се забавувале пред 30 години, а сега ја подгреале и страста.

ВИДЕО: Шерифовиќ тајно ја снимаше Карлеуша како меша со задникот

На снимање на емисијата „Ѕвездите на Гранд“, жирито, покрај макотрпната работа, одлучило да се забавува. Меѓу нив постајно има кавги, а сега Марија Шерифовиќ открила момент кога се тече како подмачкано.

Имено, додека се снимала себеси, победничката на Евровизија забележала дека зад неа се случува нешто необично. Во кадар ѝ влетала колешката Јелена Карлеуша која заносно мешала на столче.

Шерифовиќ не одолеала слатко да се изнасмее.

Луна Ѓогани откри која големина на машкиот алат и одговара и кој е нејзиниот фетиш при водење љубов

Луна Ѓогани откри што ја пали и што никогаш не би се обидела во сексот.

“Сакам кога ми ги лижат стапалата, но и кога ќе им го направам тоа. Сепак, никогаш не сум имала анален секс, ниту би имала, затоа што тоа е„ блјак“”, рече блогерката и новопечена пејачка, која додаде дека сака кога гениталниот орган е голем затоа што нема проблем со тоа да боли!

Таа вели дека Марко Миљковиќ е нејзиниот најдобар љубовник што некогаш го имала! Победничката на „Задруга 3“ не се двоуми да пофали маж кој може да ја задоволи.

“Марко е најдобар во кревет. Штом го гледам, го посакувам. Толку ми е убав што веднаш посакувам да имаме секс. Можев да го правам тоа со него цел ден. Морам да го фалам Марко, затоа што тој е многу издржлив. Тој апсолутно ми одговара. „Навистина немам никакви забелешки за него. Тој и јас навистина се чувствуваме добро во кревет“, раскажуваше своевремено Луна.

Таа дури го спореди Миљковиќ со поранешното момче, Слободан Радановиќ.

“Марко е многу повеќе мојот тип од Слоба. Тој беше огромен за мене. Со Марко, повеќе уживам во тоа!

Популарно