ФОТО: Прекрасната Деми Роуз во најжешко издание на Инстаграм

 Британската старлета со последната објава на Инстаграм собра 426.000 лајкови веднаш по објавата. Погледнете и зошто:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A @dannydesantos special 🖤 I can’t wait to get back to Asia!!

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Бујната британска старлета ја следат повеќе од 10 милиони луѓе на Инстаграм, а секоја од нејзините нови фотографии е уживање за фановите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I love me enough for the both of us💕 @lolo_creativ

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Деми цела лето објавува секси фотографии во костуми за капење и ги радува фановите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😎🖤

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy girl 🥰

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Major glow up pending... 🌞

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Коментари

Популарно