ФОТО: Прекрасната Деми Роуз во најжешко издание на Инстаграм

 Британската старлета со последната објава на Инстаграм собра 426.000 лајкови веднаш по објавата. Погледнете и зошто:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A @dannydesantos special 🖤 I can’t wait to get back to Asia!!

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Бујната британска старлета ја следат повеќе од 10 милиони луѓе на Инстаграм, а секоја од нејзините нови фотографии е уживање за фановите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I love me enough for the both of us💕 @lolo_creativ

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Деми цела лето објавува секси фотографии во костуми за капење и ги радува фановите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😎🖤

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy girl 🥰

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Major glow up pending... 🌞

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Памела Андерсон: „Можам да ја имам која сака, но јас ја сакам само неа“

Памела Андерсон се венчала по петти пат со Џон Петерсон, кој е познат холивудски продуцент. Го продуцирал филмот „Ѕвездата е родена“.

„Веќе со децении, јас можам да оберам која сакам жена. Светот е преполн со убави девојки. Но веќе 35 години, јас ја сакам само неа“, рекол тој.

Инаку, Памела и Џон се забавувале пред 30 години, а сега ја подгреале и страста.

Каква била Меган Маркл на нејзината прва свадба

Меган Маркл порано била мажена за филмскиот продуцент Тревор Енгелсон, бракот со британскиот принц Хари и е втор.

По седум години врска, Меган стапила во брак со Тревор во 2011 година на плажа на Јамајка. Свадбената церемонија траела 4 дена и била исполнета со луда забава и игри со алкохол на плажа. Имало коктели, скара на отворено и танцување во бикини.

Бракот траел две години, до 2013 година, кога парот се развел и како причина навел „непомирливи разлики“.

Интересно е што по разводот Меган венчалната бурма на Тревор му ја вратила по пошта.

ФОТО: Меган фотографирана на прошетка со Арчи, а луѓето веднаш ја искритикуваа

Меган Маркл е снимена како со широка насмевка на лицето го шета синот Ачри и две кучиња во Канада, каде живее откако таа и сопругот принцот Хари соопштија дека се повлекуваат од кралското семејството.

Меѓутоа, замерките кон Меган не престануваат и покрај нејзиниот среќен изглед. Многумина преку коментари ја нападнаа за начинот на кој го држи синот.

Слободата на коментаторите оди дотаму, што на Меган и препорачуваат да ангажира дадилка или пак да побара совет од некого за тоа како правилно се држи дете.

-Ве молам некој нека и покаже на Меган како се користи кенгур пред кутриот Арчи да испадне, гласи само еден од коментарите.

Популарно