ФОТО: Ана Николиќ во проѕирен и мокар костим за капење

Пејачката Ана Николиќ по породувањето со ќерката Тара извесен период се бореше со вишокот на килограми поради што наидуваше на негативни коментари.

Меѓутоа, таа сега се врати во полн сјај и блеска повеќе од кога и да било. Имено, Ана успеа да се ослободи од вишокот на килограми и да ја врати својата витка линија.

Иако, некои тврдат дека користи фотошоп и дека нејзините фотографии се само монтажа, таа со фотографии каде е разголена го покажува спротивното.

Така со последната објава на „Инстаграм“, Ана уште еднаш покажа дека е риба ипол. Имено, таа позира во проѕирно бикини во бaзен, а многумина коментираат дека изгледа како да е гола.

Коментари

Популарно