ФОТО: Карлеуша во најминијатурно секси бикини

По сиот хаос кој настана во целиот свет порадои коронавируот, многумина се присетија на патувања кои ги направија во минатото или посакаа да побегнат од изолацијата во домовите на некое егзотично место.

Една од нив е и српската пејачка Јелена Карлеуша која се присети на патување на Малдивите и порача дека кога сето ова ќе помине повторно сака да оди во оваа земја. Имено таа постираше неколку фотографии на Инстаграм и напиша:

„Кога целиот овој хаос ќе заврши, се враќам во овој рај на земјата...“ додека пак нејзините фанови беа маѓепсани од нејзиниот изглед и коментираа дека е вистинска бомба иако Карлеуша во својот пост наведе дека фотографиите се од времето кога била дебела.

Коментари

Популарно