ФОТО: Кога кумата ќе претера - никој не ја забележал невестата

На свадба обично главната улога ја имаат младенците, но неретко се случува и шоуто да го украде убавата кума, како што во овој случај е со оваа девојка.

Кога оваа кума се појавила на свадба, сите биле воодушевени, а многумина рекле дека е една од најубавите и најзгодните куми кои сме имале можност да ги видиме.

Ако се прашувате зошто е посебна доволно е да ја видите фотографијата.

Некои прокоментирале дека претерала и дека е премногу провокативна.

Што мислите вие?

ФОТО: Македонската фолкерка се истетовира на градите

Фолк-пејачката Ирена Спасовска се тетовираше. Една тетоважа на раката и една над градата, па се пофали на социјалните мрежи.

По објавената фотографија на Фејсбук, ирена доби само комплименти.

Погледнете ја :

ФОТО: Нејзината појава ги остава сите со подзинати усти

Филмскиот фестивал на Азурното крајбрежје почна вчера и ќе трае до 25. мај, а на црвениот тепих ќе прошета и Изабел Гулар, која ја нарекуваат најзгодната жена на светот. А, Изабел Гулар никогаш не се штеди.

Она за што ја фалат, го покажува на дискретен начин. Со години покажува каква линија има и сите остануваат со подзинати усти. Подготвена е да продолжи низ канските модни изданија.

Погледнете како изгледа:

Популарно