ВИДЕО: Нашите јавни личности и се восхитуваат на манекенка која не постои!

Бјанка Мизел, светски позната манекенка која всушност не постои, но нашите јавни личности ја следат нејзината кариера и сакаат да бидат како неа.

Екипата на Ексклузив направи анкета во која прашуваше што мислат за оваа непостоечка манекенка, а одговорите ќе ве натераат да се смеете на глас.

Погледнете:

ВИДЕО: Реакција на бебе кога ќе го види татко му со нова фризура ќе ве насмее до солзи

Реакцијата на едно бебе од Њујорк, што првпат го гледа неговиот татко со нова фризура, стана хит на Твитер и на интернет.

Осуммесечниот Мејсон Картер Харис си седи во своето столче кога во собата влегува неговиот татко Грег. Порано човекот имал подолга кадрава коса, малку налик на онаа на бебето.

Синчето е многу непријатно изненадено од новиот имиџ на таткото…

Снимката од 16 секунди, чија авторка е мајката Мелиса, за три дена собра над 6 милиони прегледи.

ВИДЕО: Момче во среде емисија кажа што сака да прави неговиот татко

Во квизот на Срѓан Динчиќ -„Столици“ едно момче ги насмеа сите, најпрво екипата на емисијата, а потоа сите кои ја погледнаа емисијата.

6-годишниот Михајло ја бодрел својата мајка која учествувала во квизот. А, веќе после првото прашање како „гром од ведро небо“ извика:

„Мојот татко сака да гледа голи жени“.

Снимката од неговата реченица веднаш стана хит на интернет.

Погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😂😂😂 Zapratite @nasmejano za još ovakvih objava! ✌🏼

A post shared by NASMEJANO (@nasmejano) on

Популарно