ВИДЕО: Јана Стојановска со шокантна изјава во Бекстејџ

Младата и светски позната актерка Јана Стојановска, не само што е успешна на театарските штици, не често ја гледаме и на големото филмско платно.

Водејќи се од нејзините, по сценарио напишани „секс-сцени“ по филмовите, таа откри дека ужива во сексот и приватно. Се согласи дека сексот за една вечер е одлична работа, и дека „онаа работа“ ја имала на многу чудни места, меѓу кои издвои дека неколку пати имала секс на отворено додека ја гледале соседите. 

Што друго кажа погледнете во интервјуто на Бекстејџ што следи...

ФОТО: „Жареше и палеше“ во 80-те, а денес нема да ја препознаете

Пејачката Саманта Фокс беше една од најпопуларните изведувачи во 80-те години. Сопственичката на повеќе хитови, покрај Мадона, жареше и плешпе на топ листите.

Во Велика Британија се прослави откако во весникот „The Sun" почна да се појавува на насловни страници.

Од големиот успех до денес поминале 4 децении, а некогашната ѕвезда денес е фокусирана на други работи во животот.

Таа во моментов продава свои градници, корсети, трикоа и фустани кои ги носела на врвот од популарноста.

Сето тоа може да се купи на нејзината страна по цена од 100 евра, па нагоре, а со се што ќе купите добивате и нејзин автограм и фотографија.

Сега му помага на нејзиниот 25 години постар сопруг

Американската актерка и поранешна манекенка Џери Хол (62) се омажи во март 2016 година со австралискиот медиумски модул Руперт Мардок (87), а  сопружниците и по две и пол години брак, уживаат во љубовта како првиот ден.

За време на празниците, тие беа фотографирани на плажа во Барбадос, каде што уживаат во капење и сончање.

Џери Хол му помагаше на  25 години постариот Руперт да излезе од вода, и потоа со книга во раце да се одмори под “дебела сенка”.

Инаку, Хол беше 22 години во брак со Мик Џегер (75), со кого има четири деца, а била и во врска со Брајан Фери.

Мардок три пати бил оженет пред Џери и има шест деца.

ФОТО: Синот на Аркан од првиот брак објави невидена фотографија со него

Жељко Ражнатовиќ Аркан пред неколку дена ќе наполнеше67 години, а по тој повод на својот Инстаграм профил сподели фотографија од него и неговиот син Војин Ражнатовиќ.

-Денеска ќе наполнеше 67 години! (Офицерска кантина, Ердут 1993), напиша Војин кој е син на Аркан од првата негова сопруга Наталија.

Фановите се прашуваат и како ќе реагира синот на Цеца поради тоа што Аркан го однел во офицерската кантина неговиот син, додека Вељко јасно е дека беше многу поврзан со својот татко и се гордее со неговата храброст која ја наследи и ја применува на боксерските терени.

Популарно