ФОТО: Ава Карабатиќ ги истури градите, а фановите „одлепија“

Ава Карабатиќ на социјалните мрежи објави фотографија на која се наоѓа нејзината бујна предница во прв план, па се пофали дека на дека сликата е без фотошоп. Многумина брутално ја исмејаа, ама повеќето сепак ја одобрија.

На сликата, Ава седи во еден клубот во Атина, додека на себе има облечено тигреста кошула, а она што боде очи се нејзините гигантски гради што неприродно изгледаат. Но Ава тоа не го признава:

„Само хејтерите ќе речат дека ова е фотошоп“ – напишала во коментарот и додала хаштаг #nophotoshop, што беше проследено со лавина коментари од нејзините следбеници на Инстаграм.

„Не е фотошоп,  тоа нејзините гради ги искривиле ѕидовите”, “На колку атмосфери ги пумпаш?”, “Да не ги полниш со хелиум за да ти стојат нагоре?”, “И пркосиш на гравитацијата” – беа само неколку од многуте забавни коментари.

Дека Ава само иронично се шегуваше, потврди подоцна во нејзините коментари, а и со останатите фотографии кои се појавија потоа.

ФОТО:Скопјанката Еленора во провокативно издание и во теретана

Манекенката Еелеонора Миљковиќ, која својата слава ја зголеми со учеството во рпското реално шоу Задруга, важи за една од најзгодните жени на јавната сцена на Балканот.

Скопјанката на својот Инстаграм профил често објавува провокативни фотографии, а сега покажа и како таа изгледа во теретана.

Погледнете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤤

A post shared by Миљковиќ Елеонора🐿 (@miljkovikj.official) on

ФОТО: Анастасија на Тајланд носела само еден модел бикини

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ февруарските денови ги поминала на врелите плажи на Тајланд од каде редовно објавуваше фотографии на социјалните мрежи.

Секако, на сите позираше во бикини, а од нив може да се заклучи дека Анастасија префереира еден модел.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Walks on the beach 🏝 p.s i’m 178 cm tall (everyone keeps asking)

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Имено, наместо пуш-ап костимите или оние необичните, Анастасија за плажа избира наједноставни триаголници, без никакви додатоци.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thailand I ❤️ you! 🙆🏻‍♀️

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Во истиот модел се капела од ден во ден, а се разликувале само по бојата, кои главно биле дречави. На телото на Анастасија овие модели едноставно изгледаат феномално.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Looking a little well-done 🥩😛

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

ФОТО: Ким Кардашијан изгледа пеколно добро во долна облека

Ким Кардашијан изгледа неверојатно добро додека позира во својата нова колекција на долна облека во боја на кожа, која се вика „Naked“ (Гола).

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографии на кои позира на автомобил. Интернет ѕвездата сакала да ја разбуди имагинацијата на мажите додека позира во градник и гаќи кои го носат нејзиниот потпис.

Популарно