ФОТО: Поранешниот на Розга има нова „бомба“

Хрватските медиуми на големо овие денови шпекулираат за новата девојка на Стејпан Хаусер со позната хостеса.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Stela (@_stella_ae.f._) on

Имено поранешното момче на Јелена Розга неодамна започнал авантура со Мис Универзум на Хрватска од 2016 година која во моментов е хостеса, Стела Опанчар, а доказ за тоа се фотографиите кои ги објави таа на својот Инстаграм профил.

Имено таа сподели фотографија од тераса на која се сонча по танга, а хрватските медиуми веднаш открија дека според фотографиите станува збор за домот на Хаусер во Истра.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hey baby, wanna play?

A post shared by HAUSER (@hausercello) on

Инаку Стјепан раскина со пејачката Розга не се огласуваше во медиумите за својот приватен живот.

ФОТО: Моника Белучи го покажа длабокото деколте и ланчето од 7.000.000 долари

Преубавата и заносна Моника Белучи се појави на 72. филмски фестивал во Кан, на премиерата на филмот „Најубавите гоидни од животот" и покажа дека старее како виното.

Со деколте и ланче од 7.300.000 долари на себе, таа блесна на црвениот тепих.

Погледнете ја нејзината убавина и сексипилност : 

ФОТО: Погледнете како денес изгледа Руслана

Руслана во 2004. година на Евровизија направи хаос со енергичниот настап и донесе победа за Украина.Песната "Вајлд денс" се слуша и денес.

Руслана денес има 46. години и е сеуште убава и згодна.

Погледнете ја: 

Популарно