ФОТО: Поранешниот на Розга има нова „бомба“

Хрватските медиуми на големо овие денови шпекулираат за новата девојка на Стејпан Хаусер со позната хостеса.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Stela (@_stella_ae.f._) on

Имено поранешното момче на Јелена Розга неодамна започнал авантура со Мис Универзум на Хрватска од 2016 година која во моментов е хостеса, Стела Опанчар, а доказ за тоа се фотографиите кои ги објави таа на својот Инстаграм профил.

Имено таа сподели фотографија од тераса на која се сонча по танга, а хрватските медиуми веднаш открија дека според фотографиите станува збор за домот на Хаусер во Истра.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hey baby, wanna play?

A post shared by HAUSER (@hausercello) on

Инаку Стјепан раскина со пејачката Розга не се огласуваше во медиумите за својот приватен живот.

ФОТО: Ова е најзгодната албанска ТВ водителка

Ева Мурати е албанска актерка и презентерка и важи за едно од најубавите телевизиски лица како во Албанија како и пошироко во регионот.

Ова прекрасно ТВ лице денеска е водител на неколку спортски емисии, како и водител коментатор за време на преносот на Лигата на Шампиони.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last rays, last days🌅

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on

Ева Мурати родена во мај 1995 година, а својата карира за започна на 15-годишна возраст преку моделството и ТВ рекламите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on

Инаку, таа денеска е во врска и свршена за синот на поранешната претседателка на албанското собрание.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eva Murati (@evamurati) on

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

Популарно