Дали повторно ќе гледате филмови за возрасни?

Скоро и да не маж кој не сака порно филмови. Меѓутоа, по оваа снимка можеби ќе го промените мислењето за вашите омилени „акциони“ актерки.

Со оглед дека е познато дека медиумските убавици користат, па и на „тони“ шминка за да игледаат убаво. Од друга страна, ретко која има храброст да искочи јавно без шминка. Овие порно ѕвезди тоа го направија.

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно