ФОТО: Хрватската пејачка и нејзината сестра си ги измерија бујните задници

Хрватската пејачка и актерка Нивес Целзиус со сестрата Меа е на одмор во Грција и секако не престанува да ги воодушевува следбениците со фотографии на социјалните мрежи.

Овој пат, дојде до натпревар чиј задник е поголем.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌞

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Нивес и Меа се фотографираа како седат на работ од базенот, така што позадините им се во прв план. Во описот стои само кратко:

-И така…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I tak... 🇬🇷 #athens #glyfada #sisters #suntanning

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Коментарите се редеа до таа мера што фановите дури почнаа да се расправаат чиј задник е подобар.

ФОТО: Помало и пожешко НЕ може!

Манекенката позната под псевдонимот CJ Sparxx го помина денот во минијатурно бикини , кое изгледаше како секој момент ќе падне.

Три парченца ткаенина се држат на проѕирни врвки , а таа ги објави фотографиите и го запали Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CJ SPARXX (@cjsparxx) on

Повеќе фотографии од плејбој зајачицата со клик ТУКА

ВИДЕО: Навивачка на Звезда го крена горниот дел и покажа се

Во средата Црвена Звезда забележа одличен резултат и на гости против Јанг Бојс одигра 2:2.

Во Берн имаше голем број навивачи, а една навивачка одлучи да ја вжешти атмосферата така што помеѓу големиот број фанови ја крена маицата.

Видеото можете да го погледнете ТУКА.

ВИДЕО: Карлеуша без шминка се разладуваше во морето

Јелена Карлеуша отпатувала со семејството на годишен одмор после прославата на својот 41. роденден и тоа во полн состав, затоа што сега е присутен и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ.

Таа денеска објави видео на кое ужива во вода, а под видеото напиша „без шминка“.

Популарно