ФОТО: Македонската водителка во провокативно издание

Иако летото официјално не е започнато, температурите се сепак високи и повеќето граѓани на Македонија ги искористија првите сончеви денови за викенд или мини одмор на најблиските плажи.

Македонската водителка Јелена Спенџарска објави фотографија во костим за капење и покажа како се разладува на жештините.

Погледнете ја: 

ВИДЕО: Бујното деколте на Дара Бубамара „гореше“ во Турција

Дара Бубамара неодамна одмораше на Бечичи после настапт и со својот розов костим за капење ја крена температура на 30.

Меѓутоа, во Турција отишла чекор понапред, па ја „запалила“ цела плажа.

Погледнете:

ФОТО: Лоба се стегна во cekcи бикини

Лоба важи за една од најубавите пејачки на естрадата која често мами воздишки кај позилниот пол со својата сензуалност и женственост.

Овој пат таа објави фотографија од плажа на која изгледа како да не носи ништо, но виновни за визуелната перцепција, беа бикините кои избра да ги носи.

Костимот за капење создава таква перцепција како пејачката да целосно се препуштила на мајката природа.

Погледнете: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ETHEREAL

A post shared by ᐯIᑕTOᖇIᗩ ᒪOᗷᗩ 🕊 (@victorialoba) on

ФОТО: Ана Николиќ изгледа подобро од било кога

Резултатите од напорното вежбање на Ана Николиќ веќе се видливи, а пејачката драстчно ослабе и се чини дека многу соро ќе си ја врати некогашната тежина.

Дека на Ана и се допадна вежбањето, покажа и нејзиниот статус и објава. „Спорт... моја страст“ напиша Ана под објавената фотогрфаија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sport...MOJA STRAST!

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Najjaci ostaju...I KAD SE GUBI!IDEMOOOO BREEEE...🏃🏾‍♀️🏋️‍♂️🥇

A post shared by ANA NIKOLIĆ (@ananikolicofficial) on

Популарно