ФОТО: Вака навистина изгледа Карлеуша без фотошоп и филтери

Јелена Карлеуша изгледа фантастично, со беспрекорна шминка, совршено затегнато тело, витка линија, подигнат задник и плочки на стомакот, но само на својот Инстаграм профил.

Сосема друга е приказната кога ќе ја сретнете во живо, кога нема филтери и фотошоп. Тогаш изгледа сосема просечно.

Во тоа се увериле и српските туристи кои неодамна летувале на истото место на кое и Карлеуша, па имале прилика да ја видат и фотографираат.

ЈК се возела со автомобил кон плажата кога еден минувач ја фотографирал, а на та фотографија во прв план се вишокот килограми на Јелена, стомак кој се прелева, но и не така совршениот задник.

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно