ВИДЕО: Луна Џогани во жешко издание

Луна Џогани победи во втората сезона на реалното шоу „Задруга“ и освои награна од 50.000 евра.

Таа за гостување во една емисија одбра провокативен стајлинг, па сподели и кратко видео на Инстаграм, па нејзините фанови и порачаа дека изгледа подобро од било кога.

Еве како изгледаше:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Veceras u 22h @rtvpink 😇. @coco_shoesandbags @masahairstudiokristal @ipecenica @zokidavitkov @makeupnenad

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

ФОТО: Македонската актерка го покажа стомачето

Македонската актерка Јана Стојановска пред крајот на јуни го кажа судбоносното „да“ и заплива во брчаните води со кошаркарот на МЗТ Скопје, Андрија Бојиќ, а сега објави фотографија со трудничкото стомаче.

Тие за три месеци треба да станат родители.

ФОТО: Спејко има нова девојка, вистинска с*кс бомба

Пред извесно време и дојде крајот на романсата меѓу Дарко Спејко и струмичанката Љупка, но изгледа кумановецот веќе не е сам.

Наводно, пред некое време ја запознал Елеонора, која беше дел од шоуто Задруга 2 и меѓу нив веднаш се појавиле искрички.

Елеонора во реалното шоу на Пинк, откри ама баш се… Особено извајаното голо тело под тушот, сосе сите свои бујни атрибути… И одзади и однапред!

 

Популарно