ВИДЕО: Џеј Ло игра стриптиз на шипка

Пејачката и актерка Џеј Ло , објави видео на социјалните мрежи , на кое се гледа како се подготвува за улогата на стриптизета во филмот ,, Hustlers” .

Иако Џенифер Лопез наполни 50 години , на видеото тешко може да се забележат траги од старост. На видеото се гледа како Џеј Ло лесно се витка на шипката , но сепак вели дека не било толку едноставно.

“Животот почнува на крајот на зоната на удобност. Ова беше дефинитивно една од најтешките работи што некогаш сум физички сум ги направила.”

Нејзините обожаватели беа повеќе од воодушевени од објавата и ја наградија со бројни лајкови и коментари, а видеото беше прегледано скоро осум милиони пати.

„Ова е најсексипилното видео досега“, „Не можам да дочекам да го видам филмот“, „Го гледав со отворена уста“, „Убиваш“, беа некои од коментарите.

Филмот премиерно беше прикажан на филмскиот фестивал во Торонто и ќе се појави во кино салите од 13 септември.

ФОТО: Еден погрешен чекор покажа што носи под фустанот

Албанската пејачка направи голема грешка со фустанот кој го облекла, а папараците подготвено ја дочекаа. Рита Ора никогаш не ја криела наклонетоста кон провокативната облека, но вчера направи грешка.

Пејачката, имено, се појавила на една прослава во Лондон, а за таа прилика одбрала огнено црвен фустан со длабоко деколте и со уште подлабок шлиц на нозете. Сето тоа го искомбинирала со црвен детаљ на главата, но ниту тој не го одвлекол вниманието од тоа што се случило.

Секој чекор бил ризичен за пејачката во овој фустан и на крајот и се случило неизбежното, па еден незгоден чекор покажал што крие Рита Ора под фустанот.

ФОТО: Девојката на Роналдо со провокативна фотографија, никој не остана рамнодушен

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, ги воодушевила фановите со провокативна фотографија на социјалните мрежи.

Георгина објавила провокативна фотографија во лифт, што предизвикало големо внимание од бројни славни личности. Бројни манекенки и сопруги на фудбалери ѝ оставиле коментари дека се воодушевени од нејзиниот изглед.

Погледнете ја: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕊 #goodnight #peace #love @fashionnova

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👗 @prettylittlething 💥

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

ВИДЕО: Кога ти е премногу жешко, и вака можеш да си се возиш

На машките патници воопшто не им пречи ваквото однесување, но жените имаат забелешки, а особено шоферката.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот.

На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“.

Популарно