ФОТО: Кристина е вистинска бомба - жари и пали на Инстаграм

Пред бракот со македонскиот победник на „Х-фактор“ таа беше речиси анонимна, но после тоа многу работи се промениа.

Сега Кристина, поранешната на Даниел Кајмакоски најави музичка кариера, а пали и жари и со фотографиите.

Погледнете ја: 

(Фото) Се појавија же*ки слики: Џогани и Гастоз биле страсни, еве што правеле!

Информацијата која овие денови ја крена цела домашна јавност е дека Луна Џогани откако се смирила со Марко Миљковиќбила кај поранешното момче Гастоз.

Луна ова долго време го криеше, а кога Миљковиќ дозна дека е измамен, реши да стави точка на нивната романса.

Поради тоа Џогани имаше емотивна ситуација во „Задруга 3“ проследени со хистерични сцени, плачење и обвинување на сите.

Белградските медиуми добиле фотографии кои биле снимани при спотот на Луна со Саво Перовиќ. Луна по снимањето на спотот заминала во еден локал со Гастоз и одлично си поминала, иако тогаш повторно се врати во врска со Миљковиќ.

(Видео) Треси, треси… Ана Кораќ во спална соба ги тресе гра*ите и зад*икот

За Ана Кораќ публиката дозна по нејзиното учество во реалното шоу „Задруга“, а и сега во текот на третиот серијал многумина тврдат дека таа е најатрактивна учесничка, која се прошетала на имотот на шоуто.

Познато е дека Кораќ секогаш е дотерана, па има некои комбинации кои го одземаат здивот, а новото видео од спалната соба ќе им ја запали фантазијата на сите.

Кораќ со песната на колешката Теодора Џехверовиќ „Треси“ тверкаше на креветот, а нејзиното момче Давид Драгојевиќ уживаше во погледот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😺

A post shared by 🔥 Ana Korać 🔥 Official (@ana_korac) on

Погледнете го целото видео :

(Видео) Првпат камерата ја фати во вакво издание: Драгана Митар со*лече*а до кожа – се гледаат гра*ите и за*никот!

Драгана Митар замина во гардероберот по емисијата во „Задруга“ за гледање на снимките и соблече се што имаше на себе.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸

A post shared by Dragana Mitar (@dragana_mitar) on

Таа ја соблече својата зелена комбинација под која немаше апсолутно ништо, па така нејзините гради дојдоа до израз.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📸🌸

A post shared by Dragana Mitar (@dragana_mitar) on

Учесничката во реалното шоу не се грижеше ниту за тоа што тука беше присутна Јелена Пешиќ, а во прв план дојде и нејзиниот задник.

Популарно