ФОТО+ВИДЕО: Градите на Сораја и се поголеми од главата

Српската старлета Сораја Вичелиќ некое време се изолираше од јавноста и живееше мирен живот, но овој период таа повторно започна да лудува со што го изнасмеа целиот регион.

Според нејзиниот профил на Инстаграм може да се заклучи дека многу ретко објавува исти фотографии на кои позира со брдо кеси од познати брендови, но овој пат сподели речиси слични фотографии, но погрешно фотошопирани.

Таа се фотографираше со „Луј Витон“ кеси покажувајќи им на сите во каков раскош ужива, но она што фановите го забележаа е тоа дека таа повеќе не личи на човечко битие.

Градите и станале поголеми од главата, а користењето на фотошоп ги замисли фановите дали гледаат во кукла или во човек.

Коментарите се ретко позитивни под нејзините фотографии, но тоа до неа не допира бидејќи таа си го ужива својот сон.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐙

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💫💋

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

ФОТО: Еден погрешен чекор покажа што носи под фустанот

Албанската пејачка направи голема грешка со фустанот кој го облекла, а папараците подготвено ја дочекаа. Рита Ора никогаш не ја криела наклонетоста кон провокативната облека, но вчера направи грешка.

Пејачката, имено, се појавила на една прослава во Лондон, а за таа прилика одбрала огнено црвен фустан со длабоко деколте и со уште подлабок шлиц на нозете. Сето тоа го искомбинирала со црвен детаљ на главата, но ниту тој не го одвлекол вниманието од тоа што се случило.

Секој чекор бил ризичен за пејачката во овој фустан и на крајот и се случило неизбежното, па еден незгоден чекор покажал што крие Рита Ора под фустанот.

ФОТО: Девојката на Роналдо со провокативна фотографија, никој не остана рамнодушен

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, ги воодушевила фановите со провокативна фотографија на социјалните мрежи.

Георгина објавила провокативна фотографија во лифт, што предизвикало големо внимание од бројни славни личности. Бројни манекенки и сопруги на фудбалери ѝ оставиле коментари дека се воодушевени од нејзиниот изглед.

Погледнете ја: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕊 #goodnight #peace #love @fashionnova

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👗 @prettylittlething 💥

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

ВИДЕО: Кога ти е премногу жешко, и вака можеш да си се возиш

На машките патници воопшто не им пречи ваквото однесување, но жените имаат забелешки, а особено шоферката.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот.

На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“.

Популарно