Убавица во црно бикини го прекина финалето на Лига на шампионите

Русокоса убавица беше главна ѕвезда на финалето од фудбалската Лига на шампионите, кога истрча на терен  и го прекина мечот. Станува збор за атрактивната Кинси Волански.

Веднаш потоа беше уапсена. Излегувањето од притвор сексапилната Кинси го прослави  во Мек Доналдс, а нејзиниот профил на Инстаграм беше хакиран откако за помалку од 24 часа доби повеќе од два милиони следбеници.

Тие денови Кинси беше главна тема во сите светски медиуми, сега убавата авантуристка се враќа во голем стил и своите милионски фанови ги израдува и почести со провокативно видео од под водопад на Бали.

Во минијатурен костим за капење Кинси ужива во прекрасната природа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Where in the world has the most beautiful waterfalls? So far, Bali has my favorite 💚🍃

A post shared by Kinsey (@kinsey_sue) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Instagram Vs Reality 😂

A post shared by Kinsey (@kinsey_sue) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mood 🍃

A post shared by Kinsey (@kinsey_sue) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Blocking out the haters 👒 @fashionnova

A post shared by Kinsey (@kinsey_sue) on

ФОТО+ВИДЕО: Анастасија Ражнатовиќ објави фотографија на која не носи градник

Анастасија Ражњатовиќ се врати од одмор од Тајланд каде што беше заедно со нејзиното момче Ѓорѓе Кулјиќ. Ќерката на Цеца ги полни батериите пред нови нејзини победи, а на себе си дозволи да ужива во ноќен провод во српската престолнина.

Имено, за излегување во еден ноќен клуб, Анастасија се облече речиси во најпровокативно издание до сега. Како што можете и сами да видите, со раскопчана кошула и без градник предизвика вистинска бура на реакции на социјалните мрежи.

ФОТО: Елена Велевска ги покажа бујните гради и не остави никој рамнодушен

Македонската пејачка Еелена Велевска на социјалните мрежи објави секси фотографија на која никој не остана имун.

Таа позира само по градник, а нејзините бујни гради се во прв план. Велевска важи за една од најзгодните жени на македонската естрада, а оваа фотографија го потврдува истот.

ФОТО: Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ во провокативно издание на снимање

Водителката на Ѕвездите на Гранд се појави во никогаш попровокативно иаздание.

Нежно розевиот фустан кој јасно ја покажуваше нејзината витка фигура, длабокото деколте и долгите нозе, ретко кој оставија рамнодушен.

Погледнете:

Популарно