Повеќе не се кријат: Елена Ристеска и момчето за првпат во јавноста заедно

Елена Ристеска пред извесен период, за Женски магазин потврди дека е во врска со скопјанецот Филип Арсовски.

Имено двојката вчеравечер за првпат се појави заедно во јавност, на Fashion Weekend Скопје.

Во ист стил, со сако и црни комбинации, Елена и Филип изгледаа одлично.

Иако на почетокот не сакаа јавноста да знае, откако медиумите го обелоденија идентитетот на саканиот на Еленче, таа реши дека нема што повеќе да сокрива.

Имено, пејачката пред некој викенд се вклучи во живо на својот профил на Инстаграм, а причината за тоа беше награда која ја доделуваше на своите верни обожаватели и следбеници.

Во изборот од наградната игра и помогна токму саканиот, а таа на шега го нарече свој асистент. Иако не му го покажа лицето, јасно беше чија е тетовираната рака, а ова како да беше навестување дека Елена повеќе нема намера ништо да сокрива ама умерено, пополека…

За потсетување, поминаа речиси четири години откако Елена Ристеска се разведе од сега поранешниот сопруг Бојан Ивановски.

(Видео) Марко спиеше покрај друга, а потоа го направи ова за да не се буни Луна!

Марко миљковиќ и Луна Џогани се поздравија утринава, а потоа тој тргна кон собата за изолација, каде што престојува со Јелена Пешиќ. Бидејќи Марко дојде порано од вообичаено, Јелена беше буда и го средуваше своето лице.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

At the end of the day, this is all that matters💙 #lunadjogani #markomiljkovic #couplegoals #love

A post shared by mia_luna96 (@mia_luna96) on

За да не дојде во непријатна ситуација со Луна, Марко не зборуваше ништо со неа, туку само и го сврте грбот и стави маска за случајно да не ја погледне, а и полесно да преспие.

Пешиќ ззамина до езерото, каде што седеше сама и ја пушеше последната цигара пред спиење, а потоа се врати во креветот и таа му го сврте грбот на Марко.

Ана Севиќ е бремена: Очекуваат дете со нејзиното момче Даниел

Пејачката Ана Севиќ повторно е бремена и го очекува своето прво дете со своето момче Даниел Недеjковиќ.

Имено, како што дознаваат медиумите таа е во третиот месец од бременоста. Да потсетиме, Ана Севиќ веќе има едно дете, ќерката Лорена, која ја има со пејачот Дарко Лазиќ.

(Фото) Стигна на нејзината адреса – веднаш реагираше!

Пејачката Јелена Карлеуша откри една анегдота, кога од продавачката во една продавница добила подарок за најљубезна личност.

Потоа пејачката ја пречека уште едно изненадување. На адресата на карлеуша пристигна уште едне подарок, а овој пат станува збор за пакет полн производи и овошје.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💸

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Пејачката веднаш реагираше, па се пофали со тоа на својот профил на Инстаграм, а ја искористи можноста и да се заблагодари на подарокот.

„Ви благодарам“, напиша Карлеуша во описот на фотографијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐍

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Популарно