ВИДЕО: Рекацијата на бебето на својата нова мајка разнежни многумина

Еден од најголемите стравови на идните родители е дали детето ќе им се роди со некаков здравствен проблем. Се случува понекогаш тоа да се случи, но се испоставува дека родителската љубов е многу поголема од проблемите и дека пожртвуваноста преовладува.

Едно смеејство посвоило бебе со Даунов синдром, а реакцијата на бебето на својата нова мајка е неверојатна. Многумина велат дека нешто послатко во животот немаат видено:

(Видео) Жежок танц! Кога Карлеуша ќе замеша со задникот, никој не останува мирен!

Менаџерот на Јелена Карлеуша, Зоран Бирташевиќ сподели едно видео на социјалните мрежи од тоа како познатата пејачка меша со задникот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I never go out... but when I do... 🧚‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Карлеуша замеша со задникот на сцената и никого не остави рамнодушен, а ова видео привлече големо внимание на фановите на Зоран, додека веднаш се рашири и низ српските медиуми.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

About last night with family&friends ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Како изгледаше тоа може да погледнете ТУКА.

(Фото) Згодната Цеца во привлечно издание дојде по внукот Жељко

Цеца Ражњатовиќ стигна по внукот Жељко и снаата Богдана, кои денеска излегуваат од приватната болница во која се породи младата мајка.

Доктоот Миленко Пророчиќ ја породи Богдана, а интересно е тоа што тој ја породуваше двапати Цеца во минатото.

Интересно е дека Жељко дојде на денот кога е роден неговиот дедо Богдан. На денот на раѓањето на Жељко беше организирана голема прослава во вилата на Цеца, на која присуствуваа многу гости.

Ден подоцна веселба беше организирана и во Тител, каде што и таму беа пречекани голем број на гости.

Богдана и Вељко се венчаа на 24 ноември 2019 година во Белград, а претходно беа во емотивна врска две години.

(Видео) Наследникот стигна во вилата на Цеца: Таткото Вељко го внесе синот во домот

Богдана Ражњатовиќ денеска ја напушти болницата во која се породи и на овој свет го донесе малиот Жељко, наследникот на Вељко Ражњатовиќ.

Вељко и неговата мајка Цеца Ражњатовиќ рано наутро тргнаа кон породилиштето по бебето, а малиот Жељко сега стигна во својата куќа на Дедиње, каде што го внесе гордиот татко, кој изгледа не му дозволува на никој друг да го носи.

Да потсетиме, Богдана имаше породување со царски рез кај докторот Миленко Пророчиќ, кој ја породуваше и Цеца вапати.

Цеца даде 4.000 евра за породувањето на снаата Богдана Ражњатовиќ, а собата за бебето веќе е подготвена.

Популарно