ФОТО: Најжешките фотки од Ава која се кандидираше за претседател

Хрватската старлета, модел и пејачка, Ава карабатиќ, и официјално е во трката за иден претседател на Хрватска. 

Таа веќе истакна дека во нејзината програма ќе бидат мерки со кои ќе се забрани абортус по шестиот месец од бременоста.

Исто така, Ава кажа и дека ќе се залага за задолжително сексуално воспитување во училиштата во Хрватска. Таа претходно ја најави својата кандидатура со топлес фотографија.Ова се нејзините најсекси фотки.

ФОТО: Најмладата милијардерка на светот провокативна повеќе од било кога

Кајли Џенер, најмладата милијардерка на светот, често објавува разголени провокативни фотографии на својот Инстаграм профил. 

Сега своите фанови ги израдувала со фотографија во долна облека, а се замотала со розев коноп. Нејзините секси фотографии ги воодушевиле сите, а за оваа прилика ставила и перика до колена.

-Коноп од рајот - коментирал еден експерт за шминка.

ФОТО: Фудбалерите на Сити си направиле „Бунга бунга“ забава, во Манчестер донеле 22 девојки од Италија

Според пишувањата на Сан, фудбалерите на Манчестер Сити организирале задоцнета божиќна прослава со 22 инстаграм модели од Италија во стилот на „Бунга бунга“ забавите кои станаа познати по Силвијо Берлускони.

Поради згуснатиот распоред во Премиерлигата за празниците, Пеп Гвардиола ја забрани традиционалната божиќна прослава. Но според пишувањата на Сан, играчите со задоцнување организирале забава и по победата од 1-6 над Астон Вила малку повеќе се опуштиле.

Таблоидот вели дека играчите во Манчестер донеле 22 инстаграм модели од Италија, ги сместиле во луксузниот Мер Голф Ресорт и Спа и потоа со автобус биле пренесени на „тајната локација“ на забавата.

Сан додава дека Пеп Гвардиола дозволил фудбалерите да имаат слободна вечер и мала прослава, но не знаел дека ќе се организира „Бунга бунга“ забава, а веста сигурно нема да им се допадне и на сопругите и девојките на играчите, кои очигледно не биле присутни.

Популарно