Нова сезона „Опуштено“ со Тони и Део на МТВ

Како и минатиот, така и овој пат, домаќин ќе биде популарниот актер, кој токму со оваа емисија рушеше рекорди на гледаност

td

На голема радост на македонските гледачи, на тв-екраните повторно се враќа една од најгледаните ток-шоу емисии, „Опуштено“ со Тони и Део.

На Македонската радио и телевизија многу наскоро ќе почне да се емитува тв-проектот што до пред некоја година беше една од најгледаните забавни емисии што се појавиле на македонскиот тв-етер. Како и минатиот, така и овој пат, домаќин ќе биде популарниот актер, кој токму со оваа емисија рушеше рекорди на гледаност, а по сè изгледа друштво ќе му прави Део.

DDD-549x800

Како што успеавме да дознаеме од блиски избори на актерот, преговорите со телевизијата веќе се при крај, а уште останува да се потврди денот и тајмингот на емитување.

Телеграф.мк

ВИДЕО: Зорица тверкаше па предизвика „земјотрес“ во студиото

Зорица Антиќ една од најзгодните белграѓанки со секси танц се претстави на „Пинкови ѕведи“ и ги остави сите со подотворена уста.Имено таа се бави со балет, а одлична е и во тверкање.

Таа ги доби сите пет гласови, а машкиот дел од публиката и жирито уживаа во овој настап.

Погелднете како изгледаше тоа:

ВИДЕО: Селма танцуваше по градник и изгледа посекси од било кога

Селма Бајрами познатата пејачка беше во Мајами, а потоа се упати во Атланта, од каде објави неколку снимки од својата забава.

Во провокативна облека пејачката ги воодушеви мажите.

Пејачката која има 38 години отсекогаш важела за една од најатрактивните на естрадата, а сега покажа и дека умее неверојатно да танцува.

Погледнете:

ФОТО: Софија во најжешко издание досега

Софија Милошевиќ една од најубавите манекенки која важи за вистинска бомба, со провокативна фотографија ги запали фановите на Инстаграм.

Познатата манекенка ги пречекори границите на сексипилот.

Погледнете ја: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Are you ready for @bysofimilo ?💋 #fridaymood #bysofimilo

A post shared by SOFIA (@sofijamilo) on

Популарно