ГАЛЕРИЈА: Најубавите навивачки на светското првенство

Навивачките на Русија покажаа дека им се вистинска инспирација на нивните репрезентативци . Можеби и поради нивната жешка поддршка од трибините во првиот натпревар со Саудиска Арабија постигнаа убедливи 5:0 .

На стадионот Лужники во Москва во четвртокот  , на самото отворање на Светското фудбалско првенство беше забележително присуството на голем број навивачки на Русија , кои беа облечени во најразлични костими и нисеа секакви реквизити . Од носии и круни , па се до жешки панталончиња и и куси маички.

ФОТО: Како изгледале порно ѕвездите пред да избегаат од дома

Ништо од нивните фотографии од детсвото не покажува дека еден ден ќе станат порно актерки....

Jesse Jane

Beladonna

Taylor Rain

Lexi Belle

Tyla Wynn

Ron Jeremy

Jenna Jameson

Traci Lords (Nora Kuzma)

Asia Carerra

Taylor Vixen

Jessica Jaymes

Juelz Ventura

Diamond Foxxx

Фото: Како изгледа светската шампионка во бодибилдинг

Наталија Кузнетсова е светската шампионка во бодибилдинг , таа вели дека не ѝ пречи што нејзиниот сопруг има помал бицепс од неа, затоа што „взаемната љубов и поддршка“ се единствените работи што се важни во среќната врска.

28-годишната Русинка која потекнува од градот Чита во југо-источниот руски регион започнала да оди во теретана на 14-годишна возраст.

Нејзиниот татко мислел дека вежбањето ќе ја подобри самодовербата на неговата ќерка бидејќи таа била „срамежливомало глувче“. На само 15 години станала шампион на регионот. Нејзиниот 42-годишен сопруг Јусиф Ејвазов има помали мускули од неа. Таа се запознала со него пред околу една деценија.

Додека бија тинејџерка таа тежела само 40 килограми, додека сега тежи 90 килограми. Таа вели дека „никогаш не сонувала за кариера во спортот“, додавајќи дека нејзиниот прв тренер на училиште ѝ помогнал да тргне на патот на бодибилдинг.

Популарно