ФОТО: Македонската актерка и денес е бомба

Во 2009 година, македонската актерка Ана Стојановска учествуваше во реалното шоу „Преживеан“ каде беше една од најиздржливите и најатрактивни девојки, а денес покажа дека уште е бомба.

Ана на својот Инстаграм објави неколку фотографии од своето летно патување на Миконос.

(Видео) На нејзиниот профил се појавија нови фотографии и видеа

Анѓела Вештица никогаш не криеше дека прави експлицитни фотографии кои подоцна реши да ги продава на сајт за возрасни и така да заработи еден тон пари.

На нејзиниот профил на Инстаграм се појавија нови фотографии и видеа во кои се соблекуваше во супермаркет, а сега стигна уште еден кадар.

Анѓела се снимаше со другарка во автомобил, а бујните гради ги крена сите на нозе. Погледнете во продолжение како изгледаше тоа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gledamo se live uskoro Na OnlyFans 😊👅 Luda zurka pridruzi se i ti . Link u opisu mog profila 😀😘

A post shared by Andjela Vestica (@andjela_vestica) on

(Фото) Актерката од Касандра како да не старее!

Актерката Кораима Торес ја обожаваа многумина во улогата на Касандра од серијата, која ги одбележа деведесетите години од минатиот век во нашата држава. Венецуеланската актерка ја посети Србија во 1997 година и има само убави спомени.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feliz Lunes MiCombo Feliz Semanaaaa Besos Picos

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on

„За мене таа посета беше неверојатно. Прекрасно исксутво кое го чувам на посебно место во срцето. Ја запознав вашата култура ии луѓето кои ме пречекаа и ми дадоа многу љубов. Сонувам повторно да дојдам во Србија, се надевам дека барем уште еднаш ќе ја посетам вашата држава“, кажа актерката.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nada que decir Ustedes?

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tbt

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on

(Фото) Луна играше валкан танц во базенот

Во реалното шоу „Задруга“ во моментов се одржува избор на мис мокра маичка.

„Задругарките“ облекоа костими за капење пред да играат во базенот, а мразот го скрши Луна Ѓогани, која со жешки движења ја разбранува имагинацијата на присутните, особено на нејзиното момче Марко, кој ја гледаше без здив.

Луна избра песна од Бијонсе за танцот во базенот и почна со својата секси игра на телото.

Она што беше невкусно е штои тоа се случи пред очите на нејзиниот татко Гаги Ѓогани. Луна веќе не ни помислува на тоа дека нејзините родители се покрај неа и тотално е опуштена за се’.

Популарно