ФОТО: Аполонија Левелајн е вистинска секс бомба

Гламурозниот модел и Инстаграм сензација Аполонија Левелајн неодамна за британските медиуми рекла дека историјата се повторува и дека малтретирањето кое го имала во училиште, сега го доживува на Интернет, секојдневно соочувајќи се со навреди и лоши коментари.

Згодната 20-годишна девојка тврди дека нејзиниот инбокс е претрупан со насилни и заканувачки пораки, како и оние во кои ја навредуваат за изгледот, однесувањето и личноста.

Аполонија додала дека ја нарекувале „дебела“, „неморална“, „сериска љубовница“, како и дека ѝ велеле дека болно сака внимание.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Always pink 💓

A post shared by Barbi Page 3 (@apolloniallewellyn) on

Оваа Британка сега одлучила конечно отворено да проговори за насилството на Интренет и да ги предупреди другите на последиците кои тоа може да ги донесе со себе.

„Лудо е колку безобразни пораки добива. Мислев дека тоа ќе престане кога ќе пораснам, но не ми испраќаат само тинејџерите такви пораки, туку и возрасни мажи. Да некому му испраќам такви пораки не би можела да спијам и би се чувствувала лошо, не сфаќам што ги тера така да коментираат“, рекла таа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

More lounge clothes than anything 🤪 #novababe

A post shared by Barbi Page 3 (@apolloniallewellyn) on

Инаку, оваа блогерка раскажала дека со години била жртва на врсничко насилство, што дошло до таа мера што нејзината куќа ја мавале со камења и јајца и ѝ оставале закани со смрт во поштенско сандаче.

Денес на Инстаграм ја следат над 100.000 луѓе.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Teddy 🖤 @isawitfirst #isawicons #ad

A post shared by Barbi Page 3 (@apolloniallewellyn) on

Георгина тоа што го прави со задникот никого не го остава рамнодушен

Не е тајна дека Георгина Родригез сака да вежба, и исто така не е тајна дека Шпанецот сака да ги истакнува своите атрибути колку што и дозволува времето.

Девојката на Кристијано Роналдо постојано споделува со фановите кадрови кои знаат да бидат крајно провокативни. Георгина првенствено ја одржува својата линија вежбајќи, но јасно е дека ја ласкаа комплиментите и милиони лајкови што ги собира секој нејзин пост.

Таа сега објави видео додека е облечена во розова спортска облека и свртена со грбот го мрда газот и со тоа комбинира и удобното и корисното.

Тверкањето, секако, привлече големо внимание и од медиумите и од нејзините следбеници на социјалните медиуми.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ivana_rh @julia_mmsalmean @ivvgar @sofia.mff @georginagio

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Нејзините вежби ги воодушевуваат мажите, па очекуваани се коментари од типот на „Лесно на Кристијано кога има некој како вас покрај него“ или „Треба да вежбате почесто, на сите ни се допаѓа“.

(Фото) Гавазова позира покрај базен

Фолк пејачката Сузана Гавазова важи за една од најатрактивните и најпровокативните македонски пејачки. Гавазова по неколкугодишен живот во Шведска, се врати да живее во Македонија, а периодов најмногу е посветена на онлајн концертите на социјалните мрежи.

Таа редовно објавува и фотографии, а на последната таа позира разголена во црн костим за капење, покрај базенот, свртена со грб и со фокус во нејзиниот задник за кој добиваше само пофалби.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Leto 2020 deseto! Vi posakuvam na site ubavo leto!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

(Фото) Ќерката на Михајловиќ со слики во бикини ги збудале фановите

Згодната Викторија, ќерка на искусниот српски тренер Синиша Михајловиќ, реши да ги почести фановите на социјалните мрежи со неколку провокативни фотографии.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

il “ piccolo “ di casa 💙 amore mio

A post shared by Viktorija Mihajlović 🌪 (@vickymiha) on

Викторија е активна на социјалните мрежи, па често објавува фотографии, но последните беа навистина примамливи за припадниците на посилниот пол.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

vicky

A post shared by Viktorija Mihajlović 🌪 (@vickymiha) on

Популарно