ФОТО: Таа е професионална љубовница на оженети богаташи

Хејли Лиана, фитнес модел и професионална љубовница од Питербор, вели дека Денот на заљубените е нејзиниот омилен ден во годината, затоа што тогаш мажите, барем оние оженетите, се најдарежливи и подготвени да го одврзат ќесето повеќе од вообичаено.

Оваа црнка тврди дека мажите поинтензивно чувствуваат вина на 14. февруари, затоа што мораат тој ден да го поминат со сопругите, а не со љубовниците, па тоа го компензираат со кеш или подароци.

Хејли исто така признава дека често добива златен накит, дизајнерски часовници или ваучери за луксузни патувања, а скоро секоја година кога се ќе собере заработува околу 10.000 фунти.

„Се гледам со еден инвеститот кој во последните три години ми купува златни ланчиња. Тој е често работно во Њујорк, каде ми купува и скап накит. Јас го гледам еднаш месечно во Лондон, одиме на вечера, а потоа и во хотел на секс. Имаме убава традиција за Денот на заљубените - на почетокот на состанокот добивам убаво спакувана кутија, а во неа секогаш има накит“ рекла таа.

Оваа згодна дама вели дека не чувствува вина поради романсите со оженети мажи.

„Користам исклучиво дејтинг апликација за оженети затоа што тоа е сајт за прељубници кои е невозможно да останат само со еден партнер. Би ја мразела идејата некому да му растурам брак, но тоа дефинитвно не е случај. Повеќето од нив имаат договор со сопругата. Многу жени се на тие апликации и тоа го знаат и нивните сопрузи. Главно тоа е поврзано со неусогласените сексуални нагони“, заклучила Хејли.

ФОТО: Елена Ристеска го покажа бујното деколте

Кон почетокот на месец март, популарната пејачка Елена Ристеска се врати од Америка која и стана се почеста дестинација за посета, особено Мајами.

Таа и покрај целата состојба објавува фотографии на социјалните мрежи од времето кога постојано работела. Така и сега објави фотографија како изгледало додека се подготвувала за снимање кога имала работни обврски. Пејачката со своето деколте и голите нозе предизвика воодушевување кај фановите.

ФОТО: Славица Чуктераш во жешко издание од карантин

Пејачката Славица Чуктераш го користи карантинот за да ужива во својот дом и малку да одмори од сите секојдневни обврски, но и за да ја покаже својата завидна линија, па така често на социјалните мрежи објавува провокативни фотографии.

Овој пат пејачката облече кожно здолниште и чипкасти холахопки, ја крена ногата и направи селфи во огледало.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👽

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

Фотографијата за краток период доби повеќе од 3 000 лајкови, а под неа се нижеа само позитивни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

„Добра си“, „„Мргуде, нешто убаво да видиме оовие денови“, „Преубава си“, „Испирација“ се само некои од коментарите под објавата. Инаку ова не е првпат како Чуктераш објавува фотки во провокативни изданија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎃

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

ФОТО: Девојката на Дончиќ ја крена температурата со „жешка“ слика во бикини

Словенечкиот кошаркар Лука Дончиќ и неговата девојка Анамарија ги чекаат вестите за тоа кога ќе продолжи НБА-лигата, која беше прекината поради Ковид-19.

Дончиќ во моментов не може да се пожали дека е осамен затоа што со него е девојка му Анамарија и две кучиња.

Анамарија е задолжена да му го поправи расположението, а со новата објава на Инстаграм таа дополнително ја крена температурата.

Популарно