(Фото) Весна Џогани стана жешка црвенокоса: Пејачката го промени имиџот

Пејачката Весна Џогани која сите ја познаваме како атрактивна русокоса, го промени имиџот и сега изгледа како жешка црвенокоса.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#djogani

A post shared by Vesna Djogani (@djoganivesna) on

Весна од почетокот на својата кариера ретко ја менуваше својата фризура и стана препознатлива во русата коса. Сега се реши на драстичен чекор и стана опасна црвенокоса.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#djogani 💋

A post shared by Vesna Djogani (@djoganivesna) on

Џогани на својот профил на Инстаграм ги изненади сите со фотографијата дека повеќе нема руса коса.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❌❌❌#djogani

A post shared by Vesna Djogani (@djoganivesna) on

(Видео) Станија Добројевиќ во „врело“ издание

Ако помисливте дека сте ја виделе старлетата во секакво издание се лажете. Станија Доброевиќ се снимаше покрај базен во минијатурно бикини кое едвај и ги покри интимните делови.

Односно изгледаше како да ставила мали крпчиња на градите и интимата. Објавата за кратко собра илјадници коментари и лајкови, а многумина и честитаа на ваквото тело.

(Фото) Лидија позираше во тесен фустан, во прв план бујното деколте

Актерката Лидија Вукичевиќ г прослави 59. роденден, а со својот изглед не престанува да ја изненадува јавноста.

Имено, многумина се изненадуваат кога ќе слушнат дека Лидија е на прагот на седмата деценија, со оглед на тоа дека изгледа доста помладо од своите врсници. Покрај тоа, таа често истакнува дека не направила ниту една операција на себе, туку дека го негува природниот изглед.

Таа сега на својот Инстаграм сподели фотографии во краток цветен фустан кој ја следи линијата на телото, додека во прв план е деколтето.

„Секому животот му оделил одредена улога која треба да се одигра најдобро што може, ако мисли филмот да успее, напиша актерката.

(Видео) Сопругот ѝ приреди романтична атмосфера на Гавазова

Македонската пејачка Сузана Гавазова избега од летните гоештини и замина на одмор заедно со нејзиното семејство. Таа редовно споделува фотографии на Инстаграм за да покаже како си поминува.

Овој пат таа оибјави видеа на кои покажа дека нејзиниот сопруг Јасмин ѝ приредил романтична атмосфера со вино и музика покрај базен. Таа како благодарност заигра за него во бикини.

Поглендете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Популарно