(Фото) Хелена ги зголеми градите и со гордост ги покажа!

Хелена Топаловиќ во претходните години привлекува големо внимание на јавноста, толку што успеа да му ја украде популарноста на својот татко, популарниот пејач Милан Топаловиќ.

Хелена уште пред полнолетството почна со помали корекции во својот физички изглед, меѓутоа како што минуваа годините, таа често посетуваше естетски хирург.

Прво ги корегираше усните, потоа лицето, па градите и косата. Сепак, тука не запре. Неодамна повторно сакаше да направи промена и тоа впечатлива.

Српските медиуми пишуваат дека таа ги зголемила повторно градите и реши со резултатите да се пофали на Инстаграм, каде што има голем број фанови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍎🌳

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

(Видео) Станија Добројевиќ во „врело“ издание

Ако помисливте дека сте ја виделе старлетата во секакво издание се лажете. Станија Доброевиќ се снимаше покрај базен во минијатурно бикини кое едвај и ги покри интимните делови.

Односно изгледаше како да ставила мали крпчиња на градите и интимата. Објавата за кратко собра илјадници коментари и лајкови, а многумина и честитаа на ваквото тело.

(Фото) Лидија позираше во тесен фустан, во прв план бујното деколте

Актерката Лидија Вукичевиќ г прослави 59. роденден, а со својот изглед не престанува да ја изненадува јавноста.

Имено, многумина се изненадуваат кога ќе слушнат дека Лидија е на прагот на седмата деценија, со оглед на тоа дека изгледа доста помладо од своите врсници. Покрај тоа, таа често истакнува дека не направила ниту една операција на себе, туку дека го негува природниот изглед.

Таа сега на својот Инстаграм сподели фотографии во краток цветен фустан кој ја следи линијата на телото, додека во прв план е деколтето.

„Секому животот му оделил одредена улога која треба да се одигра најдобро што може, ако мисли филмот да успее, напиша актерката.

(Видео) Сопругот ѝ приреди романтична атмосфера на Гавазова

Македонската пејачка Сузана Гавазова избега од летните гоештини и замина на одмор заедно со нејзиното семејство. Таа редовно споделува фотографии на Инстаграм за да покаже како си поминува.

Овој пат таа оибјави видеа на кои покажа дека нејзиниот сопруг Јасмин ѝ приредил романтична атмосфера со вино и музика покрај базен. Таа како благодарност заигра за него во бикини.

Поглендете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Популарно