(Фото) Хелена ги зголеми градите и со гордост ги покажа!

Хелена Топаловиќ во претходните години привлекува големо внимание на јавноста, толку што успеа да му ја украде популарноста на својот татко, популарниот пејач Милан Топаловиќ.

Хелена уште пред полнолетството почна со помали корекции во својот физички изглед, меѓутоа како што минуваа годините, таа често посетуваше естетски хирург.

Прво ги корегираше усните, потоа лицето, па градите и косата. Сепак, тука не запре. Неодамна повторно сакаше да направи промена и тоа впечатлива.

Српските медиуми пишуваат дека таа ги зголемила повторно градите и реши со резултатите да се пофали на Инстаграм, каде што има голем број фанови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍎🌳

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

(Фото) Сандра Африка повторно ги зголемила градите

Популарната пејачка Сандра Африка, како што дознава ПИНК, била оперирана пред две недели во приватна клиника во Белград.

Иако нејзините тезги низ регионот, но и во дијаспората, беа закажани неколку месеци однапред, Сандра беше принудена да откаже само неколку средби со јавноста, за да ги замени “истрошените силикони“, кои ги планираше подолго време, но не можеше поради зафатениот распоред.

-Сандра долго време ја планира оваа операција. Не сакаше во текот на летото поради турнејата, имаше настапи секоја вечер, а во текот на летото не е соодветно да се прави тоа. Штом малку се олади, таа некако успеа да откаже неколку настапи и да закаже операција. Имаше некои проблеми, сакаше подобар естетски ефект, а време беше за тоа,  вели за ПИНК извор близок до пејачката и додава:

-Се е супер фала Богу помина, отиде кај проверени луѓе. Малку ги зголеми градите, нема да има некоја огромна разлика, но ќе изгледаат побујно, помазно. И наредиле строг одмор, поради што не можела да работи, но по неколку дена, кога се се нормализира, снимила спот за нова песна, која наскоро ќе ја објави. Сега се е во ред, таа одлично реагираше на операцијата и функционира сосема нормално, заклучува изворот.

Да потсетиме, ова е трета операција на градите на Сандра – многу одамна, пред да стапне на сцената, ги зголеми градите, кои веќе еднаш ги промени во 2015 година. Седум години подоцна следеше уште една операција.

(Фото) Македонската водителка позира во автомобил во провокативен фустан

Најпознатата македонска водителка, Марјана Станојковска на својот „Инстаграм“ профил објави фотографии на кои позира во автомобил, во провокативен фустан.

На фотографиите се акцентирани нејзините гради и долгите нозе. Изгледот го надополни со впечатливи обетки.

(Фото) Марина со досега невидена провокација

Пејачката Марина Висковиќ им се обрати на следбениците со жешка фотографија преку која сакаше да објави нешто ново за својата публика.

Имено, пред тоа таа се соблече и ги покажа облините во костим за капење.

-Малку голотија за да можете сите свечено да се соберете да објавиме важна вест, рече таа со фотографија на која ја спуштила тренерката и позираше во танга бикини.

Ги ставила градите во преден план, а потоа се свртела и го покажала задникот…  Откако ги собрала следбениците, им кажала дека наскоро ќе започне музички проект.

Популарно