(Фото) Лина Пејовска се испружи под сонцето во танга

Ситуацијата со пандемијата од коронавирусот летовто не ограничиува во секој поглед, но секој колку може и умее си го прави својот летен филим.

Наместо фотографии на плажа покрај море, ова лето 2020-то гледаме најмногу такви покрај базен или езеро. Пејачката Лина Пејовска деновиве уижива во Охрид, а оттаму испрати секси поздрав додека се сонча покрај водата.

Младата пејачка е речиси облечена, а во долниот дел носеше само танга, па веројатно намерата беше да го сонча задникот или пак ова беше само поза за фотофрафија.

Оваа објава не ја пропупушти ниту нејзината српска колешка, ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, која и остави „лајк“ во знак на допаѓање.

Лина е фан на Анастасија и досега како кавери препеа две од нејзините песни. Инаку, Лина Пејовска од неодамна е голема девојка, односно стана полнолетна и наполни 18 години.

(Фото) Малкумина би се осмелиле: Каја се сликаше раскопчана по жесток тренинг

Каја Остојиќ води сметка за својот изглед, па така во слободно време оди во теретана за да ја одржува витката фигура.

Таа сега на својот профил на Инстаграм објави видео на кое покажа како изгледа на тренинг, во целосно опуштено издание, без грам шминка и со мокра коса.

Каја со ова видео покажа дека нема проблем со тоа да го покаже својот природен изглед, на што многу нејзини колешки не би се осмелиле.

(Фото) Ана Кораќ ги покажа новите гради, но и фризурата

Поранешната учесничка во реалното шоу Задруга, Ана Кораќ реши да излезе од потемните нијанси, па повеќе не е бринета, туку русокоса.

Кораќ неодамна во Турција беше на нова операција на градите, кај популарниот хирург на клиника чие заштитно лице е токму таа.

„Го променив обликот на градите, ќе бидат побујни“, кажа Ана додека беше во клиниката, по операцијата.

Таа гордо ги покажа градите, но и нејзината нова фризура, откако очигледно решила дека е време конечно нешто да промени на себе. Во продолжение на фотографијата може да погледнете како изгледа прекрасната девојка.

(Фото) Наоми Кембел ги откри градите во раскопчано сако

Сигурни сме дека оваа убавица недостигаше на светската јавност, но по шест месеци Наоми Кембел се врати на сцената. Кембел се врати во јавност и на Инстаграм се пофали во ново издание.

Под раскопчаното сако немаше ништо, па ја разгоре јавноста со градите на милиони фанови кои ја следат на социјалните мрежи.

„Моето прво појавување по шест месеци“, напиша Наоми.

Погледнете во продолжение како изгледаше атрактивната Кембел.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ My first public appearance in 6 months @bulgari #Barocko #Bvlgari #BvlgariHighJewelry

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Популарно