Сопругот на Тања Савиќ ја изневерил со колешка од Гранд!?

Тања Савиќ дознала дека сопругот Душан Јованчевиќ ја изневерувал со колешка од Гранд. Пејачката, која го пријавила сопругот во полиција затоа што ги земал синовите Максим и Ѓорѓе и ги однел во Австралија, откри дека нивниот брак се растурил поради неверство.

Вистината се дознала кога неодамна снимала спот за песната, која ја направи со две млади ѕвезди.

„За време на снимањето беше тажна затоа што е разделена од децата. Ни раскажа дека на крајот на март дознала дека Душан ја изневерува, и тоа со пејачка од Гранд, но не сакаше да ни го каже името! Ги пронашла пораките во телефонот со љубовницата, во која се договорале за да се гледаат по хотели“, открива извор.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Suncano nebo iznad mene i moralni zakon u meni.🙋‍♀️ 🙌 #tanjasavic #ljubav #sreca #radost

A post shared by TANJA SAVIC (@tanja_savic_private) on

Повеќе за тоа прочитајте ТУКА.

(Фото) Игор Џамбазов: „Откако ја примив кинеската вакцина нешто чудно ми се случува"

Актерот и шоумен Игор Џамбазов со секоја своја објава на социјалните мрежи умее да ги насмее фановите, па така беше и овој пат.

Тој сподели фотографија на која се гледа дека неговата сакана Илина од позадина му ги закосува очите за да наликува на Кинез, па се поѓегува:

„Откако ја примив кинеската ваксајна, нешто чудно ми се случува...“, напиша тој во опис на фотографијата.

(Фото) Весна Петрушевска се раздели од синот

Актерката Весна Петрушевска е доста активна на социјалните мрежи, каде често споделува фотографии и од своите деца.

Нејзиниот син Кирил замина во Америка на студии, а оваа одлука многу тешко ѝ падна на актерката. Летово Кирил одлучи да помине 3 недели со неговата мајка и сестра.

Сепак, повторно дојде време за разделба, па Весна одлучи моментот да го овековечи со фотографија. „Летнаа 3 недели“, напиша Бејби во опис на фотографијата.

(Фото) Лила Филиповска во романтично издание

Македонската водителка Лила Филиповска освен што е одлична во својата професија, таа е доста активна и на социјалните мрежи кои исто така ѝ носат профит.

Ниедна нејзина објава не останува незабалежана. Овој пат таа сподели романтична фотографија во цветно издание, а во опис напиша:

„Во овој ден летен сѐ е како сон, ко сказна од една љубов сина…што нема крај, ниту почеток има“, напиша Лила.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Популарно