(Фото) Албанската пејачка во бикини што открива премногу

Рита Ора моментално престојува во луксузен австралиски ресорт, а во текот на паузите воглавно ужива на сонцето покрај базенот.

Новите фотографии покажале колку навистина не ѝ е гајле дали на папарацо фотографите ќе им покаже премногу.

Пејачката Рита Ора овие денови има полни раце работа поради тоа што е член на жирито на талент шоу во Австралија, но не ѝ паѓа тешко додека времето го поминува во уживање.

30-годишната пејачка фотографите ја „уловиле“ за време на паузата од обврските додека се сончала на терасата од хотелот во кој што престојува, а во бикинито ја покажала прекрасната фигура на тело покрај базенот.

Не ѝ било гајле ни поради тоа што во еден момент покажала премногу од своето тело, а судејќи по фотографиите таа „не трепкала“ додека папарацо фотографите си ја вршеле својата работа. Без грам шминка на себе, пејачката го покажала совршеното тело.

Инаку, британските медиуми пишуваат дека Рита Ора престојува во луксузен ресорт во кој што сместувањето чини околу 30.000 долари неделно.

Да ве потсетиме, многумина не беа воодушевени од нејзиното однесување додека Велика Британија беше во карантин поради пандемијата на коронавирусот, а пејачката организираше голема роденденска забава во лондонски ресторан на чиј сопственик наводно му понудила пет илјади фунти. Но, сето тоа протече во јавноста и потоа Рита одлучи јавно да раскаже дека морала да плати казна од десет илјади фунти.

(Видео) Водителка пред почетокот на Дневникот го крена фустанчето

Популарна водителка и актерка во Русија, Валерија Кирсанова води еден вид вести на една локална телевизија, па ги изненади гледачите пред да почнат со снимање.

За потребите на ТикТок, Валерија откри каде, пред почетокот на шоуто, чува специјални уреди преку кои е во контакт со режисерот.

Она што никој не го очекуваше е дека Валерија ќе покаже црните чипкани чорапи под син фустан, на кои им закачи мали апарати.

Не е потребно да се опише колку се вжешти ТикТок во Русија поради ова видео и какви коментари доби убавата Валерија Кирсанова.

„Дали можам да ги држам апаратите под масата додека ги читате вестите?“ гласеше само еден од нив.

@valeriya.kirsanova

Этого вы точно не увидите в эфире☺️ ##телеведущая ##рек ##врекомендации

♬ original sound - SADE

(Фото) По нејзините облини лудуваат сите, а момчето кое го финансираше ја изневерувало со ефтини девојки

Инстаграм ѕвездата Нејлен Ешли со своите облини заведе повеќе од 2 милиони фанови на Инстаграм кои редовно ѝ ги лајкуваат и коментрираат нејзините објави.

Иако могу мажи сонуваат да бидат покрај оваа девојка, нејзиното поранешно момче не е едно од нив, се чини за него таа не била доволна.

Како што еднаш веќе наведе, таа дури и го финансирла своето момче, а тој ги искористил тие пари на проститутки и девојки со лесен морал, со кои се гледал скоро секоја недела. На неговиот телефон пронашла фотографии од жена во долна облека, како и десетици пораки од неколку проститутки.

- Тој цело време се обидуваше да си го среди животот, па јас ја финансирав нашата врска, а тој ги искористи моите пари и слободното време да гледа проститутки, да оди на скапи масажи, па дури и да има друга девојка- рекла таа.

Нејлен го напушти веднаш, и додаде дека ја молел со месеци за втора шанса, и дека дури ги контактирал нејзините пријатели и семејството за да ги убеди сите дека тој „се сменил“, но таа не се откажала во својата одлука дека е готово .

(Фото) Под необичната блуза со големо деколте не носи ништо

Пријанка Чопра и Ник Џонас блескале на доделувањето на британските награди „BAFTA“. Една од најубавите жени на светот, актерката Пријанка Чопра била главната ѕвезда на овогодишното доделување на „BAFTA“ наградите во Лондон каде што имала улога на презентер, а и филмот „White Tiger“ во кој што глуми бил дел од конкуренцијата за победа.

Но, Пријанка се нашла во центар на внимание и била на мета на сите фотографи и сниматели во текот на вечерта поради својот стајлинг на црвениот тепих.

Имено, 38-годишната актерка избрала црвена блуза со голем прорез од предната страна, под која што не носела ништо и морала многу да внимава како се движи случајно да не покаже премногу.

Покрај неа бил и 28-годишниот сопруг Ник Џонас, кој што бил облечен во елегантен црн смокинг, а исто така тој не се одвојувал од неговата убавица. Тие делувале многу расположено додека тој ја бакнувал пред камерите.

Инаку, Пријанка светската слава ја стекна во 2000-та година кога победила на избор за Мис на светот, по што ја започнала својата актерска кариера.

Со Ник е во врска од 2018 година, а тој ја запросил својата драга пред две години и тоа по нејзиниот 36-ти роденден додека биле на романтично патување. 

Популарно