(Видео) Ја заврте Сораја наопаку и сѐ испадна од здолништето

Еден од настаните од минатото за кој сè уште се зборува е кога Сораја Вучелиќ се појави во шоу во премногу кратко здолниште, а танчерот ја сврте наопаку.

Старлетата Сораја Вучелиќ не се двоуми да ги покаже сите свои атрибути на Инстаграм, но во шоуто имаше проблеми со прикажување танга во живо!

Пред неколку години, како гостин во емисијата „Неделно попладне со Ли Киш“, таа беше избрана да танцува со Владимир Тодоровиќ, кој беше особено инспириран.

Наместо да „замавне лево и десно“ со гостинот во краткото здолниште, тој реши да ја сврти наопаку! Видеото каде што ја превртува Сораја може да го погледнете од 35 минута од видеото па понатаму.

(Видео) Ешли Греам разголена „тверкаше“ во бањата

Светската плус сајз манекенка објави нови фотографии под туш и ги сруши сите табуа. Имено таа во костим за капење и брич во раката зними видео додека ги бричи нозете, а во еден момент почна и да тверка.

"Се сеќавате кога не ги избричив пазувите за време на карантинот и луѓето ме напаѓаа за тоа? Па погодете што - направив свој брич", се пофали Ешли.

Во ноември минатата година таа објави фотографија на која се гледаат влакна под пазувите и луѓето ја критикуваа поради тоа. Сега луѓето и напишаа под најновото видео дека влакнестите пазуви не треба да бидат тема на дискусија.

"Сè уште не ги бричам пазувите и ми се допаѓа тоа", "Чекај, луѓето те нападнаа за небричените пазуви? Сериозно?", "Влакната се нормални. Не е толку голема работа", напишале нејзините придружници.

(Фото) Станија во најжешко издание досега

Напознатата старлета на Балканот ја имаме видено во секакви провокативни изданија на социјалнитре мрежи, но секогаш знае да изненади.

Овојпат Станија позираше седната покрај када а на себе носеше неккви свилени траки кои потсетуваат на најминијатурното бикини кое некогаш го имте видено, а едвај ги покриваше интимните делови. Градникот пак едвај ги задржа бујните гради на старлетата.

Погледнете: 

(Фото) Деми Роуз топлес се валкаше во песокот, а мажите се препотуваа

Британската манекенка Деми Роуз со секоја нејзина објава ја разгорува машката фантазија, а така беше и овојпат.

Таа сподели серија жешки фотографии на кои позира топлес и во танга на плажа . Влажна и извалкана во песокот Деми не остави никого рамнодушен.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Популарно