(Видео) Мадона среде емисија го кренала здолништето и го покажала задникот

Со цел да спречи понатамошен скандал, Фалон го соблекол сакото и се обидел да го скрие задникот на пејачката, но гледајќи ја неговата намера, таа одлучила да го направи токму спротивното.

Поп пејачката Мадона вчера гостувала во емисијата „The Tonight Show“ и повторно успеала да ги запрепасти сите, вклучувајќи го и водителот Џими Фалон.

Имено, 63-годишната пејачка, откако Фалон ѝ кажал дека таа секогаш е прва во сè и успева да ги изненади луѓето и да им го „наруши мирот“, Мадона одлучила уште еднаш да го демонстрира тоа на лице место.

Имено, Мадона среде емисија легнала на масата на Фалон и ја подигнала едната нога. Со цел да спречи понатамошен скандал, Фалон го соблекол сакото и се обидел да го скрие задникот на пејачката, но гледајќи ја неговата намера, таа одлучила да го направи токму спротивното: станала од масата, се свртела со грб кон камерите и го подигнала здолништето.

Од срам, водителот го покрил лицето со сакото додека на Мадона целата ситуација ѝ била крајно смешна.

Секако, снимката веднаш стана тема број 1 на социјалните мрежи, а фановите на пејачката се согласни во едно – Мадона веќе не знае како да привлече внимание кон себе и дефинитивно не знае да се однесува во согласност со своите години.

Погледнете го видеото:

(Фото) „Севиџ екс Фенти“ разголени се и креирани од Ријана

Модната дизајнерка Ријана ги претстави своите нови разголени „Севиџ екс Фенти“ пижами, сите во нејзин, провокативен стил – токму во пресрет на празниците.

Се работи за линија пижами – еден машки дизајн и два женски пара – еден со куси ногавици и со градник во иста шара и – долги т.н. „Ass-ential“ пижами со разголен задник. Цената на кој било комплет, е 49,95 долари.

„Отворените пижами“ доаѓаат во сите големини.

(Фото) Наташа Беквалац се појави без гаќички на себе, а тоа што и ѕиркаше од таму долу буквално ја „здрви“ публиката

Пејачката Наташа Беквалац минатата ноќ се појави во најпровокативна комбинација досега, пишуваат српските медиуми.

Таа имено се појави во провокативна комбинација со леопартски принт на себе, а она што ги „здрви“ фановите е тоа што и ѕиркаше таму долу.

Станува збор за тетоважа која ја има пејачката во пределот на препоните, а евидентно било дека таа не носи ниту гаќички на себе, погледнете.

(Фото) Ваква досега Цеца не сме ја виделе

Многумина никогаш не го виделе ова! Фотографијата која се појави на страницата која објавува стари фотографии од естрадни личности воодушеви многумина.

Имено, на неа е Цеца Ражнатовиќ, а сите позитивно ја коментираа „Цеца бајкерката“ бидејќи пејачката позира на мотор.

Фотографијата е направена во деведесеттите, а погледите на сите се вперени во стајлингот кој Цеца го има, особено чорапите. Вистинска модна дива!

Популарно